Prawo serii dało o sobie znać

Udostępnij
Tweet

Zgodnie z „prawem serii” doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Odolanowskiej oraz Długiej w Ostrowie Wielkopolskim. Brały w nim udział dwie kobiety kierujące skodą i volkswagenem.

Do kolizji doszło w czwartek po godzinie 18. Podobnie jak kilka dni temu jeden z uczestników zdarzenia zasugerował się zieloną strzałką i pojechał na wprost.

Kobieta kierując volkswagenem jechała od strony Urzędu Skarbowego i zatrzymała się przed sygnalizatorem. Kiedy zapaliła się zielona strzałka, uprawniająca do warunkowego skrętu w prawo, kobieta ruszyła na wprost. Wtedy zderzyła się z skodą citigo jadącą od centrum miasta.

Na miejsce wezwano policję, ponieważ obie uczestniczki upierały się przy wjeździe na zielonym świetle, ale niestety nie posiadały wideorejestratorów na obronę swojej tezy.

Z pomocą przyszedł właściciel pobliskiej firmy ubezpieczeniowej MD Partner, który pomógł rozwiązać zagadkę dzięki monitoringowi.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedstaw się
7 miesięcy temu

Dziś pod galerią jest większy ruch jak na Marszałkowskiej . Po co te ixxxy jeżdżą . Ma 100 metrów do galerii auto stoi 200 metrów od galerii a on idzie po aułtko żeby się wciskać. Druga kategoria to Krotoszynioki które przyjeżdżają do Ostrowa do Galerii . Po Co . Pytam się po co . Zakute łby . Robicie sztuczne korki . przed Galerią . Cacy autko . Cacy autko.

Realista
7 miesięcy temu

Po takim zachowaniu policja powinna mieć prawo zatrzymać prawo jazdy i kierować sprawę do sądu o ponowny egzamin teoretyczno praktyczny…. Dopóki nie zda egzaminu prawko w depozycie!!!! Wszystko w temacie

Przedstaw się
odpowiada  Realista
7 miesięcy temu

Tak. Bo mandaty to są śmiechu warte .

js52
7 miesięcy temu

Po poniższych komentarzach widać, że wpisali się sami super kierowcy, geniusze jezdni i mistrzowie kierownicy. Stłuczki i kolizje były, są i będą. Od ubliżania innym ta sytuacja się nie zmieni. Ale jak dobrze odreagować i wyżyć się na kimś. Zwłaszcza anonimowo. Super. Skąd tyle jadu i nienawiści.

Zomo
odpowiada  js52
7 miesięcy temu

Bo nie życzę sobie żeby idioci prowadzili samochody . I już Kórwa . Nie pozwolę na to bo za ryj i wjeb dostaną takie gnidy . Zasługują aby ich zamykać w klatkach jak dzikie zwierzęta bo takie samo zagrożenie stwarzają .

Gwidon
odpowiada  js52
7 miesięcy temu

Ty obrońca morderców zatkaj się

Dingo
odpowiada  js52
7 miesięcy temu

Nie zna przepisów to niech siedzi w domu.

Mruk
7 miesięcy temu

Trudno zielone strzałki do likwidacji nie ma takiego wynalazku w żadnym innym kraju tylko w Polsce skoro ludzie za kierownicą są nie rozgarieci i nie odróżniają zielonej szczalki od zielonego światła

Dingo
7 miesięcy temu

Znajomość przepisów ruchu drogowego jest porażająco niska , pani nie rozumie znaczenia zielonej strzałki

31
0
Napisz co o tym sądziszx