Zatrzymano sprawcę postrzelenia policjantów!

Udostępnij
Tweet

Od rana ogólnopolskie portale informowały o poszukiwaniu mężczyzny, który miał postrzelić dwóch policjantów. Ich stan jest krytyczny.

Z naszych informacji wynika, że mężczyznę zatrzymano na Wrocławia.

44-latek miał postrzelić w głowy na ul. Sudeckiej dwóch policjantów, którzy eskortowali go nieoznakowanym radiowozem. Mężczyzna miał odbyć karę półrocznego więzienia za przestępstwo oszustwa.

Wcześniejszy komunikat policji

W nocy na terenie Wrocławia doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego dwóch funkcjonariuszy zostało hospitalizowanych. Ich stan jest obecnie krytyczny i zagrażający życiu. Policjanci natychmiast podjęli intensywne czynności zmierzające do ustalenia jak największej ilości szczegółów pozwalających odtworzyć przebieg tego zdarzenia i tych zmierzających do zatrzymania osób mogących mieć z nim bezpośredni związek. Działania są nadal kontynuowane, a wykonują je funkcjonariusze Policji z prokuratorami Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Policjanci poszukują obecnie 44-latka, który ma około 170 cm wzrostu, włosy koloru blond i jest szczupłej budowy ciała. Nosi okulary, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem. Maksymilian Faściszewski poszukiwany jest listem gończym za różne przestępstwa, może być uzbrojony i niebezpieczny. Wszystkie osoby, które widziały bądź mają wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

ZA WSKAZANIE MIEJSCA POBYTU LUB INNĄ POMOC W UJĘCIU POSZUKIWANEGO KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI GEN. INSP. JAROSŁAW SZYMCZYK WYZNACZYŁ NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nastolatka spod Ostrowa skradła serca jury The Voice Kids
Subskrybuj
Powiadom o

61 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mark
2 miesięcy temu

I bardzo dobrze.

777
2 miesięcy temu

Psy odpala od czasu do czasu kogoś niewinnego i nie maja żadnych konsekwencji a i dobrze jak ktos odpali czasem psa. Taki balans.

błazejf
2 miesięcy temu

A CZY PANOWIE W NIEBIESKICH MUNDURKACH ODPOWIEDZĄ ZABÓJSTWO ZA IGORA STACHOWIAKA ?

błazejf
2 miesięcy temu

Do policjantów. Czyż nie smutno Wam się czyta niektóre komentarze ? Ta sprawa ma jeszcze jedno dno. Wrogiego postrzegania policji przez społeczeństwo, co widać po komenarzach. Mimo dużego współczucia dla rodziny tych policjantów, to brak profesjonalizmu policji jest tutaj kluczowy, bo niezrównoważeni bandyci są wszędzie i od tego są procedury. To ten sam brak profesjonalizmu, jak w przypadkach, kiedy gineli niewinni ludzi z rąk policji. Dotyczy to zwłaszcza Wrocławia. Powinna policja bardziej pracować nad profesjoanlizem i eleminować takie sytuacje dla bezpieczeństwa wszystkich i dla poprawy wizerunku policji w Polsce. Niestety kiedy się ma takie kierownictwo, które odpala granatnik w gabienecie to nie widzę tego różowo. Łapka w górę jeśli nie ufasz policji na codzień i nie postrzegasz ich jako profesjonalnej formacji.

Ostrowianka
odpowiada  błazejf
2 miesięcy temu

Najlepszym dowodem jest jak potraktowali zmarłą dziewczynkę ,a potem takie konsekwencje i jeszcze im współczucie ,🖐️👍

komnast
2 miesięcy temu

za postrzelenie dwóch osób grozi mu dożywocie, a ten który zabił 3 dostanie symboliczny wymiar kary, pod warunkiem że wyjedzie z emiratów…

75thecrow
2 miesięcy temu

Karma wraca jak policja zabijała obywateli we Wrocławiu to teraz obywatel odpłacił im tym samym czyli prawo dżungli ciągle jak widać obowiązuje. Sami zapracowali na swój strzał jak mógł mieć broń w radiowozie

błazej
odpowiada  75thecrow
2 miesięcy temu

i jak łamali ludziom gnaty i lali pałami za brak maski to było ok?
biblijne oko za oko ząb za ząb
muszą liczyć się z tym że może się ktoś trafić co ich pociśnie

bartek
2 miesięcy temu

w USA , Francji bylby martwy – za policjanta wszyscy razem – i tak tu byc powinno.

Maliniak
odpowiada  bartek
2 miesięcy temu

Chcesz zeby bylo jak w usa? ok zmienmy prawo dostepu do broni palnej, wtedy spoko bo chce miec wyrownane szanse kiedy ktos do mnie mierzy. Obecnie policja robi co chce, bo moze. Ale moze sa tacy co lubia kiedy policja ich poniewiera.

Mieciula
odpowiada  bartek
2 miesięcy temu

Za policjanta nie opłaca się nawet muchy zabić:)

61
0
Napisz co o tym sądziszx