Poszedł na czołówkę. W dwóch autach małe dzieci

Udostępnij
Tweet

O godzinie 7.30 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego oraz Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się 2 auta osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault scenic że wschodnim akcentem jechał od strony ulicy Kaliskiej w kierunku Parku Miejskiego. Widząc, że przed nim zatrzymuje się pojazd, zaczął hamować i zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się z citroenem, w którym również znajdowały się małe dzieci.

Pomimo dużych uszkodzeń nikt nie odniósł obrażeń ciała. Skrzyżowanie było zablokowane do czasu zakończenia czynności. Medycy z dwóch karetek przebadali uczestników zdarzenia a straż pożarna usunęła pozostałości po zdarzeniu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po pijaku z impetem uderzył w drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GTI
2 miesięcy temu

Zastanawiam się jak to jest przyjedzie jeden z drugim ze wschodu a nawet jeszcze dalej prawo jazdy ma ale albo kupione albo zrobione w innych realiach i wymogach drogowych niż w Polsce a tutaj legalnie wyjeżdża na drogę i stwarza ogromne zagrożenie. Może pora żeby w Polsce przestać uznawać prawa jazdy z krajów egzotycznych i krajów o masowej korupcji takich jak np Ukraina

Maniek
2 miesięcy temu

” ze wschodnim akcentem”, to zapewne rolnik z podlasia.

Przedstaw się
2 miesięcy temu

Kxxxyn nie nauczą się zachowywać odstep

Ksiądz Franciszek PieczkReymontowskich
2 miesięcy temu

Zdawał prawo jazdy na wesołym miasteczku.

Ksiądz Franciszek Pieczka z Lipiec Reymontowskich
2 miesięcy temu

Wszędzie łajdus na łajdusie . Gdzie indziej też nie lepiej. Ale w Lipcach najgorzej. Poprawcie mi się do trzech niedziel.

Gwidon
2 miesięcy temu

Weekend uważam za otwarty .

34
0
Napisz co o tym sądziszx