Porywisty wiatr zaatakował minionej nocy

Minionej nocy porywisty wiatr spowodował niebezpieczne sytuacje i doprowadził do złamania drzew. Niebezpieczna sytuacja miała miejsce na terenie jednego z Jarmarków Bożonarodzeniowych, kiedy to stalowa konstrukcja przygniotła kobietę.

W całej Wielkopolsce strażacy interweniowali blisko 300 razy. W powiecie ostrowskim odnotowano 12 interwencji, a w kaliskim 9. Najczęściej były to złamane konary drzew lub przewrócone drzewa.

Najbardziej niebezpieczna sytuacja miała miejsce na Placu Wolności w Poznaniu, kiedy jedna z bram o konstrukcji stalowej przewróciła się na przechodzącą tamtędy kobietę. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala.

Od niedzieli będzie sporo słońca, a termometry wskażą w nocy nawet -7 stopni Celsjusza. W ciągu dnia będzie od 2 do -2 stopni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy świętowali w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek Romek i Atomek
5 miesięcy temu

No prosze barierki nowo otwartej ścieżki rowerowej : Boników – Odolanow . Pan Starosta tak zachwalał ale o zgniłych topolach i terenie zalewowym zapomnieli . Jak tylko przyjdzie zalanie , to ścieżka podniesie się wraz z wodą , piasek nic nie da podmyje i asfalt się zarwie . Jeśli to to miejsce to już mamy pierwsze koszta . Teraz będzie trza czekać aż za dwa lata wymienią barierki jak w Tarchałach . Oh szkoda gadać

Alibaba
5 miesięcy temu

Szczerze mówiąc to wolę lekki mrozik niż te deszcze z wiatrem. Przy lekkim mrozie człowiek mniej zmarznie niż przy wietrznej i deszczowej pogodzie. Takie przynajmniej jest moje odczucie.

bc
odpowiada  Alibaba
5 miesięcy temu

Nie tylko Twoje.
Odczuwalna temperatura jest dużo niższa, bo jest wilgoć, która odbiera ciepło.

Znawca
odpowiada  Alibaba
5 miesięcy temu

Jak jest zimno i wieje to jest zimno ale jak jest zimno i nie wieje to jest ciepło

KRZYCH
odpowiada  Znawca
5 miesięcy temu

Jak to warto mądrych posłuchać

Tomek Romek i Atomek
odpowiada  KRZYCH
5 miesięcy temu

Mądrych hy hy ??? To opowiadają na każdym kanale w TV . Tylko nie oglądaj TVPinfo tam zawsze słońce 🤣🤣🤣

6
0
Napisz co o tym sądziszx