Upodobał sobie piwnice. Policjanci ugościli go w swoich podziemiach

Udostępnij
Tweet

34-latek stwierdził, że po co ma pracować, skoro można się włamywać do pomieszczeń piwnicznych i okradać je. Łupem padały narzędzia i artykuły budowlane.

Jakby tego było mało 12 listopada włamał się do samochodu, z którego poprzez wybicie tylnej szyby skradł elektronarzędzia o wartości 6 tysięcy złotych. Już 2 dni później został namierzony i zatrzymany.

Co ciekawe za swój proceder grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego podejrzany usłyszał łącznie 20 zarzutów: dotyczyły one kradzieży z włamaniem i usiłowań tego przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Ponadto okazało się, że 34-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa i będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy. Po zatrzymaniu mógł się zapoznać z podziemnymi wnętrzami komendy policji przy ulicy Odolanowskiej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiadomo co wyrzucił przez okno podczas pościgu
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
7 miesięcy temu

Tępy cymbał. Bardzo dobrze, że posiedzi. Przez niego musiałem zmieniać kłódkę w piwnicy. Czuję satysfakcję.

Orędownik orangutanizmu społecznego
7 miesięcy temu

Pokazać twarz „denata”.

Zosia
7 miesięcy temu

Czyli, kara większa, jak czasami za zabójstwo.

Kto się przekopie, będzie bogaty.
7 miesięcy temu

Legenda głosi że tam jest stacja kolejowa zbudowana przez Ochotniczy Hufiec Pracy gdzie niemcy zaparkowali złoty pociąg. A dostać się tam można tylko przez tunel pełen pułapek z wejściem na terenie weglozbytu z gorzyc. Ale jest zasypany hołdą miału kolumbijskiego.

Kamilka
7 miesięcy temu

Dołek jest na parterze także z piwnicą się nie zapoznał !

5
0
Napisz co o tym sądziszx