Potrącił 2 rowerzystów przodem i tyłem

Sporą nieostrożnością wykazało się trzech mężczyzn, których los połączył około godziny 16.30. Kierowca jadąc samochodem marki Dacia potrącił dwóch rowerzystów.

Z jednej strony kierowca samochodu Dacia nie zachował szczególnej ostrożności w rejonie przejścia dla pieszych i uderzył przodem auta w rowerzystę jadącego od strony Piasków.

Po chwili postanowił wycofać, żeby udrożnić przejazd innym autom. Wtedy najechał na drugi rower. W pierwszym rowerze zepsuciu uległ układ napędowy, a w drugim wykrzywione zostało koło. Szczęśliwie rowerzystom nic się nie stało.

Normalnie rowerzyście groziło 2 x 1050zł za dwie kolizje oraz mógł otrzymać 2×6 punktów karnych. Policjanci zlitowali się i za pierwsze wykroczenie dali mandat kierowcy dacii oraz rowerzyście (przejazd rowerem przez przejście), a za drugie potrącenie pouczyli kierowcę samochodu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Macanos
6 miesięcy temu

Czy do waszych makówek dojdzie że pieszy i rowerzysta to też człowiek który ma prawo poruszania się w miejscach publicznych w przeciwieństwie do was którzy jeździcie bez celu po ulicach i najeżdża cię na ludzi . Codziennie jakieś numery odpierdala cię a do rowerzystów i pieszych się przyczepianie że wam przeszkadzają . Idioci do sklepu macie 200 metrów a do garażu idziecie 500 metrów . A ostatnio to już parkujecie na chodnikach trawnikach i zastawiacie wyjście z bloku i dojścia do śmietnika . Łby wam pourywać to za mało idioci .

ZOMO
6 miesięcy temu

Ta policja to nadaje się tylko do przyłożenia do rany jeśli się skaleczysz . Dxxil powinien mieć zabrane prawo jazdy . A rowerzyści jakieś bez jaj . Co bali się gnoja że wpierdol mu nie spuścili .

Anonimowy
6 miesięcy temu

Ci rowerzyści to największa zmora kierowców. Zero myślenia. Powinni płacić 1500 zł mandatu za takie akcje.” Może” wtedy by zaczęli myśleć

Sosna
odpowiada  Anonimowy
6 miesięcy temu

O kierowcach też można powiedzieć zero myślenia, niestety ale w każdej grupie znajdzie się jakiś bezmózg i nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka,tylko dbajmy o swoje bezpieczeństwo i szanujmy się nawzajem.

dingo
6 miesięcy temu

Ludzie stali sie do tego stopnia leniwi ze nie chce sie im zejsc z rowera zeby przejsc na druga strone jezdni wola jechac

AsaSyn, również rowerzysta
odpowiada  dingo
6 miesięcy temu

Jeździsz na rowerze, czy tylko ci się wydaje, że masz pojęcie na jakiś temat i publicznie wypisujesz idiotyzmy?

dingo
odpowiada  AsaSyn, również rowerzysta
6 miesięcy temu

Bezposrednie zwroty typu „Ci”pisze sie z duzej litery

MSWiA
odpowiada  dingo
6 miesięcy temu

Zapraszam na obserwację przejścia dla pieszych godz 15:00 przy ulicy spichrzowej przy samolocie. To jest piękny widok jak rowerzyści i to spora ilość przejeżdża przez to przejście dla pieszych. Może trzeba zmienić przepis ruchu drogowego i dopuścić pojazdom przejazd przez przejście. Samochodem też tak można. A tak poważnie to w tym miejscu to jest masakra.

ZOMO
odpowiada  MSWiA
6 miesięcy temu

Obojętnie czy jedzie czy przeprowadza rower to debilu musisz zatrzymać się lub zwolnić przed przejściem dla pieszych . Za takie pisanie powinneś w mordę dostać

Franek
odpowiada  dingo
6 miesięcy temu

Tak jak jeździ, tak pisze.

Dorota
odpowiada  AsaSyn, również rowerzysta
6 miesięcy temu

Jeżdżę na rowerze samochodem

dingo
6 miesięcy temu

Uklad napedowy w rowerze to nogi rowerzysty

Krystian
6 miesięcy temu

A na jakiej to ulicy?

Dario
6 miesięcy temu

Rowerzyści powinni cała dobre jeździć w kamizelkach odblaskowych. Ale oczywiście od kierowcy się wymaga. A od rowerzysty nie.

Ramon
odpowiada  Dario
6 miesięcy temu

Składnia i interpunkcja poniżej krytyki. Przykro się to czyta. Treść wpisu schodzi w tym przypadku na dalszy plan, ale doceniam starania.

pirst
6 miesięcy temu

układ napędowy się zepsól ale silnik i skrzynia biegów bez uszkodzeń😆😆😆😆

Ostrowianinka
6 miesięcy temu

Święte krowy na rowracha caly czas wjeżdżają na przejście gdzie nie ma przejazdu dla rowerów i tak w ten sposób myślenie rowerzysty jest egoistyczne. Znak drogowy przejścia oznacza przejście, a nie przejazd. Tyle w temacie

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Ostrowianinka
***
odpowiada  Ostrowianinka
6 miesięcy temu

Ale żeś się kobieto uniosła..nie pocieklo Ci czasem z wrażenia?

Samurai
6 miesięcy temu

Sam jeżdżę rowerem ale zasada jest jedna z autem nie wygrasz zachowaj ostrożność i nie jedź na pałę przez przejście rowerowe a pierwszy listopada nie będzie twoim świętem

bc
odpowiada  Samurai
6 miesięcy temu

Oby takich osób więcej, bo nie zawsze kierowca w porę zauważy rowerzystę czy pieszego.

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by bc
38
0
Napisz co o tym sądziszx