Konkurs na logo i nazwę dla schroniska

Jesteś kreatywny i masz zmysł plastyczny? Kochasz zwierzęta? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zaprojektuj logo i wymyśl nazwę dla Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim. Na propozycje czekamy do 31 października.

Zależy nam, by zarówno nazwa schroniska jak i logo kojarzyły się z działalnością placówki, szczególnie opieką nad bezdomnymi zwierzętami – psami i kotami. Nazwa powinna być krótka – maksymalnie trzy słowa. Niech będzie charakterystyczna i łatwo rozpoznawalna. Logo schroniska niech wzbudza pozytywne skojarzenia i emocje. Liczymy, że będzie oryginalne, nowoczesne i innowacyjne. Niech zarówno logo jak i nazwa schroniska ze sobą współgrają.

Na prace czekamy do 31 października br. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego oraz mieszkańców gmin, które współfinansują schronisko. Są to gminy: Przygodzice, Sośnie, Gmina Ostrów Wielkopolski, Gmina i Miasto Odolanów oraz Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce. Każdy uczestnik może złożyć tylko jeden projekt konkursowy. Nie będą przyjmowane prace zbiorowe, a wyłącznie indywidualne.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim. Koniecznie przeczytaj Regulamin konkursu dostępny w załącznikach.

Karta zgłoszenia 1 – https://umostrow.pl/files/file_add/download/2010_karta-zgloszenia-1.docx

Karta zgłoszenia 2 – https://umostrow.pl/files/file_add/download/2011_karta-zgloszenia-2.docx

Regulamin konkursu – logo – https://umostrow.pl/files/file_add/download/2013_regulamin-konkursu.docx

Regulamin – plakat – https://umostrow.pl/files/file_add/download/2014_konkurs-plakat.jpg

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
5 miesięcy temu

Może jak ich podopieczni imieniem Reksio ,bracia mniejsi .

1
0
Napisz co o tym sądziszx