Podpalacz dał się nagrać. Rozpoznajesz go?

Kaliscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło we wrześniu bieżącego roku na terenie Kalisza. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 7 września br. przy ul. Sarbinowskiej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał podpalenia trzech pojazdów zaparkowanych na niestrzeżonym parkingu.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego).

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod nr 47 77 51 900 – czynny całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zawaliła się stodoła (foto)
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
4 miesięcy temu

Albo mlynarz lup piekarz ewetualnie pracownik mleczarni tak mi sie po ubiorze kojarzy

Co za kraj
4 miesięcy temu

kolejny nieudacznik który nie potrafił niczego się dorobić 😆

Kef
4 miesięcy temu

Rozpoznaję. Jest to mężczyzna w jasnych ciuchach z rowerem.
Mam nadzieję, że pomogłem.

mieszkaniec
odpowiada  Kef
4 miesięcy temu

Ale przygłup z ciebie.

detektyw
4 miesięcy temu

pokażcie zdjęcie roweru, wtedy może uda się połączyć kropki, faceta i rower razem łatwiej rozpoznać, 3 lata temu ktoś podpalił znajomemu auto, sprawa umorzona, niewykryty sprawca, brak AC, brak odszkodowania, stracił auto… Powodzenia w poszukiwaniu oby się znalazł i zapłacił za szkody.

Wielki łeb z mahle
4 miesięcy temu

Pisarczyk zawsze szuka konfidenta ,padlina chce na łatwiznę isc

olek
odpowiada  Wielki łeb z mahle
4 miesięcy temu

Jak by to było Twoje auto to też byś szukał sprawcy. Dla Ciebie był by to świadek a nie konfident.

smok
4 miesięcy temu

Podobny zupełnie do nikogo.

Jeszcze nie zgred już nie małolat
4 miesięcy temu

Na takim zdjęciu nawet siebie bym nie rozpoznał

Człowiek
4 miesięcy temu

Takich jak on jest na pęczki. To tak samo jakby ktoś mi powiedział, szukaj dresiarza krótko obciętego maszynką. 😂 A tutaj brodacz jakich wielu, w przyciasnych spodniach w czapeczce baseballówce z prostym daszkiem. Normalnie KOMEDIA!!! Psiolicja niech się weźmie za robotę a nie wysługuje się społeczeństwem, bo jak zwykle idą na łatwiznę. Do roboty NYGUSY!!!

Człowiek
4 miesięcy temu

Naprawdę dużo widać da się to rozpoznać

11
0
Napisz co o tym sądziszx