Rolniczka coraz bliżej wybrania ostrowianina

Udostępnij
Tweet

W piątym odcinku programu „Rolnik szuka żony” kandydaci spędzili kolejny dzień w gospodarstwie Anny, która szuka partnera. Rolniczka spod Kalisza zajmuje się hodowlą pomidorów. Jednym z kandydatów jest Jakub, związany z Ostrowem Wielkopolskim, gdzie prowadzi jedną z restauracji na ostrowskim Rynku.

Anna zaproponowała kandydatom by ci zebrali pomidory do skrzynek, a następnie poobcinali niektóre liście. Okazało się, że Jakub zebrał ponad 100 kg i pokonał nieznacznie konkurentów. Nagrodą okazała się możliwość wybrania kolejności pójścia na randkę z Anną. Ostrowianin zdecydował, że pójdzie jako trzeci, bo może dzięki temu będzie mieć więcej czasu na uwodzenie Anny.

Anna wyznała, że szuka osoby spokojnej, ale z umiarem. Energia Jakuba ją przyciąga. Jest wyważony jak mówi, jak żartuje. Rolniczka przyznała, że lubi zabawy związane z wodą. Jakub wyznał, że dla niego ważne są dom, kobieta, dzieci, praca. Chce, żeby życie było poukładane. Anna podkreśliła, że wie że ma troje dzieci i że nie czekał z decyzją o ich poczęciu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rolnik
8 miesięcy temu

Dała dxpy pierwszemu lepszemu bambusowi…bo ona płytka jest myślała że cixxaty to coś pięknego ciemna karnacja….A tak wogole to nic nie ma do zaoferowania Ani piękna ani mądra Ci desperaci są tylko by się pokazać i zamoczyć wacka.

Mac
odpowiada  Rolnik
8 miesięcy temu

A ty niedouczony,płytki – burak ! Wróć do szkoły podstawowej ! Pisz poprawnie,jak chcesz się popisywać – w ogóle a nie ,,wogóle,, Pustaku !

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Mac
Ok
odpowiada  Mac
8 miesięcy temu

Ania Ty sama nie odpisuj

42
0
Napisz co o tym sądziszx