Sondażowe wyniki wyborów

Udostępnij
Tweet

Przy bardzo wysokiej frekwencji 72,9% doszło do emocjonujących wyników wyborów. Poniżej grafika przedstawiająca sondażowe poparcie dla partii na podstawie metody exit pool. Na lokalach wyborczych można znaleźć najwcześniej wyniki głosowań, ale w niektórych lokalach o godzinie 7 wciąż trwało liczenie głosów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
89 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nikodem
8 miesięcy temu

Tuskowi wydaje się że wygrał ale zamach Smoleński będzie nad nim wisiał jak miecz Damoklesa do końca jego dni …

Nikodem
8 miesięcy temu

Tusk na siłę pcha się na stanowisko Prrremiera już mówi że na świadczenia społeczne ,na wojsko piniędzy nie ma on nas doprowadzi do upadku zobaczycie

Gimbo
9 miesięcy temu

Serduszka po lewej stronie przyczepione a na cześć wygrania z PiSem okrzyki J**** PiS który wygrał wybory i mimo że nie osiągnął wyniku aby po raz trzeci sam rządził to według prawa wyborczego PiS powinien tworzyć nowy Rząd tak zawsze było od kiedy wprowadzono 5 procentowy próg wyborczy Jest jeden wygrany a pozostali to już opozycja jak to było w 2005 PIS 26,99% 2007 PO 41,51% 2011 PO 39,18% 2015 PiS 37,58% 2019 PiS 43,59% i to wszystko zależy od Prezydenta chyba że złamie zasady i powierzy bezpośrednio Rząd Opozycji przeciwko PISu czyli Polski

Antoni
odpowiada  Gimbo
9 miesięcy temu

Bóg też kocha ludzi, ale Sodomę i Gomorę kazał wypalić do cna.

Mariusz
odpowiada  Gimbo
9 miesięcy temu

Na chłodno, bez emocji. Problem polega na tym, że wprawdzie PiS jest w stanie stworzyć nowy rząd, ale nie jest w stanie uzyskać wotum zaufania Sejmu, bo tym razem nie ma żadnej zdolności koalicyjnej. Innymi słowy, będzie to kompletna strata czasu. A ostatecznie kandydata na premiera będzie musiał i tak desygnować Sejm i na pewno nie wybierze nikogo z PiS – bo nie po to dotychczasowa opozycja wygrała wybory.

Pani
odpowiada  Gimbo
9 miesięcy temu

Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr. Możecie sobie kwiczeć, chrumkać i co tam sobie chcecie i tak musicie pogodzić się z faktem że suweren wybrał inaczej. Amen.

Nikodem
odpowiada  Gimbo
8 miesięcy temu

Też tak myślę lewacja to upadek polski

89
0
Napisz co o tym sądziszx