Nie żyje 17-latek

Udostępnij
Tweet

O godzinie 00:18 straż pożarna w Ostrzeszowie otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy drodze krajowej nr 11 w miejscowości Rogaszyce. Jedna osoba nie żyje.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy całkowicie objęty pożarem. Pojazdem podróżowały 3 osoby.

W momencie naszego przybycia dwie osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem. Ratownicy zabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd gaśniczy na palący się samochód. Dwóm osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie odnaleziono 3 osobę poszkodowaną, której pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego.

Podczas medycznych czynności ratunkowych lekarz stwierdził zgon jednej osoby poszkodowanej. Pozostali poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Dalsze czynności straży pożarnej polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności operacyjnych prowadzonych przez Policję oraz Prokuratora. W wypadku brał udział również pies, który nie przeżył.

W komentarzach internautów można przeczytać, że przed wypadkiem opublikowano w mediach społecznościowych filmik, na którym pojazd jechał około 200 km/h i kierowała nim młoda kobieta.

Tuż przed zdarzeniem jeden z mężczyzn mówił do kierującej, żeby nie puszczała gazu, a jeśli już to delikatnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

73 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzej
4 miesięcy temu

Nie potrafią niestety jeździć, nie wiem, ale coś licho ich uczą, i za wcześnie zdawają egzaminy

Maja
4 miesięcy temu

i teraz przyjdzie czas na przemyslenia za kratami

mareCzek
4 miesięcy temu

Id**ci. Inaczej nie idzie ich nazwać

Śledczy
4 miesięcy temu

Starzy nie lepsi .

Andrzej
odpowiada  Śledczy
4 miesięcy temu

Nie koniecznie.

tttt
4 miesięcy temu

gdzie sa rodzice sie pytam , pozwalajcie na wiecej

73
0
Napisz co o tym sądziszx