Premier Morawiecki jednak nie przyjedzie

Udostępnij
Tweet

Zapowiadana na niedzielę wizyta premiera Mateusza Morawieckiego została odwołana. Nieoficjalnie mówi się, że powodem był zagraniczny wyjazd na szczyt Rady Europejskiej w hiszpańskiej Grenadzie.

Wróbelki ćwierkają, że kilka dni przed wyborami ma odwiedzić nasz region, ale wizyta będzie skromniejsza z uwagi na deficyt czasu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA
Subskrybuj
Powiadom o
123 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
yyyyy
9 miesięcy temu

to niech bogsławiona Marlenka Pająk przyjedzie po 4-5 raz do tych samych miejścowosci – OSO Sobotka, Przedszkole w Wysocku itp,itp …. ta baba juz sie tam zbrzydła juz z wyglądu . Pomijając paniki, zamiszanie itp. Marlenka jestes historia przy darmowym budzetowym korycie.
Osobiscie nie oddam głosu na PIS bo taka kupiecka polityka mi nie odpowiada. Nie kupuje sie w RP wyborców pieniędzmi , czekami na dożynkach , wężami strażackimi itp.

Pan Franek
9 miesięcy temu

No nie pomogę

Boski Miguel
9 miesięcy temu

To straszne kto dopomoże lokalnym pisiorom w kontynuacji grabieży Polski? Andżela królowa Kępna potrzebuje pomocy bo jak nie będzie przy korycie to gdzie jej Kewinek znajdzie fuchę w SSP? Andżela w ilu obecnie jest? 4,5 orlenow czy więcej?

wyborca
9 miesięcy temu

Straszna wiadomość. Ostrów znów chciał zabłysnąć, pokazać się pięknie przed całą Polską, były przygotowane zespoły pieśni i tańca, koło gospodyń domowych, tańce ludowe. A tu nic z tego. Jak teraz żyć???

123
0
Napisz co o tym sądziszx