Premier Morawiecki przyjeżdża do nas

Premier Morawiecki przyjeżdża do nas

Na niedzielę zaplanowano wizytę szefa rządu Prawa i Sprawiedliwości. Na tydzień przed wielkim finałem wyborów parlamentarnych premier odwiedzi m.in. Przygodzice oraz Kalisz. Te dwa punkty są prawie 100% pewne.

W Przygodzicach ma się pojawić rano – dokładne miejsce jest jeszcze ustalane. O godzinie 18 Morawiecki spotka się z mieszkańcami w hali Arena Kalisz. W międzyczasie ma odwiedzić zakłady WSK w Kaliszu. Trwają przygotowania do wizyty premiera na terenie południowej Wielkopolski i wkrótce poznamy szczegóły. Z doświadczenia wiadomo, że 100% plan poznawany jest dzień wcześniej późnym wieczorem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Policja apeluje do osób związanych ze sprawą ZondaCrypto
271 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bienkowska
2 lat temu

Niby ludzie normalni a tu takie kwiatki? Szkoda mi was, myślicie, że jesteście lepsi od tych, którzy myślą inaczej a tu dupa…., Nie ma lepszych i gorszych, są tylko myślący Polacy po Polsku i ta reszta, której się coś wydaje Będziecie uczyć się niemieckiego aby sobie popisać, kiedy wygra PIS .

żurek
2 lat temu

Co się z wami dzieje , skąd takie nienawistne teksty , chyba , że pisze je niewielka grupa , mające takie zadanie , bo nie wierzę , że normalny człowiek może mieć takie poglądy.

Oni
odpowiada  żurek
2 lat temu

UM , biurokraci i członki POPO.

True
2 lat temu

Dobrze że Ostrów pomija bo tu SLDowska caryca i większość komuchow starych i popaprancow

Cor
2 lat temu

Nie ma siły na Pinokia,Kaczora i kota jego !
W sondażach ciągle dołują Herr Rudego !
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Cor
Turbo
2 lat temu

Przyjedzie jako premier czy agitator partyjny ?

antyPISaleniePO
odpowiada  Turbo
2 lat temu

Jako przedstawiciel swojej żony. Dowiedział się, że Przygodzice maja działki inwestycyjne.

Mika
2 lat temu

Pajacyk przyjeżdża pomachać łapkami. Żenujący teatrzyk.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Mika
don.
odpowiada  Mika
2 lat temu

popatrz na rudego tam dopiera jest teatrzyk !

Seba
2 lat temu

Niemiec w czasie wojny źle robił. Powinien zaxxjać trzech Polaków a jednego żxda. Naród Polski to banda patałachów którzy nie potrafią się zgodzić we własnym państwie. Pinokio, Tusk czy inny uj. Takie same złodziejstwo i kłamstwo jak wtedy. Jedna propaganda goniła następną. Gdzie są ci wszyscy strajkujący. Ruszcie na Warszawę i zróbcie porządek. Dali wam obietnice i jesteście spokojni jak myszy pod miotłami. Następny oszołom ten z agrouni. Gdzie jest teraz? Zasiadł na stołku i ma w dup… Polską wieś. Ludzie obudźcie się bo jeszcze trochę to Polska zniknie z map świata. A wy za te PISiorskie i POskie mendy byście w ogień poszli.

antyPISaleniePO
odpowiada  Seba
2 lat temu

I tutaj się z Tobą zgodzę. Język wulgarny, ale diagnoza słuszna. Zwykli szaraczki się kłócą, a Ci „na górze” zawsze wychodzą na swoje, z której by nie byli strony

Konfederata
2 lat temu

Pajac na sznurkach szefa mafii Kaczora z kotem. Bo jak rzucił go kochanek to pozostal kot.

bartek
odpowiada  Konfederata
2 lat temu

a rudy na sznurkach makreli

Ciekawe
odpowiada  Konfederata
2 lat temu

A ruska Konfa ,jakich ma czlonków ? Wyszły TERAZ cuda ze wschodu.

Ala
2 lat temu

Nie chcę go oglądać. Kłamcą, krętacz, matacz. Facet bez honoru

babcia
2 lat temu

Pinokio przyjeżdża do nas czyli do kogo ?

nopis
odpowiada  babcia
2 lat temu

do kalosza… na szczęście w Ostrowie go nie będzie

***** ***
odpowiada  babcia
2 lat temu

Jak to do kogo ??? Do Lewactwa które w łostrowie mieszka i żeruje na idiotycznym rządzie który rozdaje nie swoje pieniądze . A my na takich nierobów pracujemy . Ale jeszcze troszkę i będą rzygać tym kaczorem i durniami typu morawiecki . Bzdury opowiadać każdy może , Mam gdzieś kto będzie rządził ale to co odwalają te gnoje to przechodzi wszystko . Przekonają się jak za chleb będzie musiał zapłacić z 15 zł i to jeszcze z ukraińskiego zboża spleśniałego . Bo paliwa nie będzie tankował bo nie ma samochodu . Tylko taki dureń jeden z drugim nie wie ile zadłużone jest Państwo Polski i kto będzie to spłacał , zadłużają swoje dzieci a stare durnie wnuki . Ale cieszą się z 500+ lub z 13 14 emerytury które pusta malągowa im podał z ich podatków . Kupcie sobie liczydło i policzcie , podejdźcie do małego sklepiku i zapytajcie sprzedawcę ile spadły ceny towarów .

271
0
Napisz co o tym sądziszx