Obcokrajowcy pobili jednego z komendantów policji

Udostępnij
Tweet

W niedzielę, w samo południe na kępińskim Rynku doszło do incydentu z udziałem obywatela Gruzji oraz Ukrainki. – informuje portal radiosud.pl.

Podczas gdy trwały przygotowania do pikniku policyjnego „Za mundurem… Kępno sznurem” doszło do awantury z udziałem obywatela Gruzji, który agresywnie zaczął się zachowywać w stosunku do strażaka z PSP. Widząc zdarzenie jednej z policjantów podjął interwencję aby obezwładnić Gruzina. Z pomocą pośpieszył też obecny na miejscu z-ca komendanta KPP Kępno.

Udało się obezwładnić mężczyznę, ale wówczas z pobliskiej kamienicy wybiegła obywatelka Ukrainy, która zaczęła kopać i bić czym popadnie funkcjonariuszy. Na pomoc przybyło więcej policjantów. Chwilę później zarówno Gruzin jak i Ukrainka zostali już zatrzymani przez dodatkowe posiłki policji. Jak się nieoficjalnie udało dowiedzieć, kobieta wcześniej dała już o sobie znać, zakłócając poprzednią imprezę w tym miejscu – Festiwal Trzech Kultur.

Aż trudno w to uwierzyć, że do takich zajść dochodzi w centrum miasta, w niedzielę, w samo południe i to jeszcze przed piknikiem policyjnym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

70 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Władeczek
4 miesięcy temu

Polska dla Polaków!!! Won wschodnia swołocz

pytek2
4 miesięcy temu

Polak takich rzeczy nie robi . Polak wychowany w atmosferze króla Chrystusa Polski i Maryji Królowej Polski może być tylko świętym . Aaaamen

Kierowca busa
4 miesięcy temu

Putin miał rację Ukraińcy to faszyści i najbardziej fałszywi ludzie do Polaków i Polski tylko rząd Pisu i prezydent dal się oszukać jak dzieci wszyscy płacimy koszty do tej pory

Konfederata
4 miesięcy temu

Czy ktoś widział żeby przestępcy płacący przestępcom (PiS) byli deportowani lub siedzieli w więzieniu? Tylko Konfederacja jest gwarantem zrobienia porządku z tymi turystami wszelkiej maści.

Stan
4 miesięcy temu

PiS, Morawiecki i Duda nadal kochają braci ukraincow. A Duda to nawet dał polskie obywatelstwo już ponad 100 tys ukraincom.

70
0
Napisz co o tym sądziszx