Koncerty dla ostrowskich przedsiębiorców

Udostępnij
Tweet

Fantastyczny koncert, pełen emocji i muzycznych uniesień. Bogusław Morka wraz z przyjaciółmi wystąpił specjalnie dla ostrowskich przedsiębiorców – partnerów miejskich programów: Ostrowskiej Karty Rodziny 3+, Ostrowskiej Karty Seniora, Ostrowskiej Karty Krwiodawcy i Ostrowskiej Karty Przedsiębiorcy.

– To było muzyczne podziękowanie dla partnerów miejskich programów. Drodzy Przedsiębiorcy dziękuję, że prowadząc własne biznesy, pokazujecie jak wielkie są wasze serca. Potraficie dzielić się dobrem z innymi – mieszkańcami naszego wyjątkowego miasta. To zasługuje na wielkie uznanie, podziw i szacunek jaki mamy wobec Państwa – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

W czwartkowy wieczór, 14 września, w Ostrowskim Centrum Kultury rozbrzmiała muzyka. Na scenie pojawił się Bogusław Morka, który swym charakterystycznym uśmiechem i charyzmą zdobył serca publiczności. Wspólnie z przyjaciółmi: Danielem Cebulą – Orynicz oraz Wiolą Malchar – Orynicz, zaprezentował się na Dużej Scenie OCK przeboje świata. Usłyszeliśmy utwory Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Franka Sinatry czy Édith Piaf.

Wydarzenie miało podkreślić wagę partnerstwa między sektorem prywatnym, a publicznym. Współpraca przedsiębiorców z Miastem Ostrowem Wielkopolskim i aktywne włączenie się w miejskie programy, to dowód na to, że wspólna praca na rzecz społeczności może przynosić wyjątkowe efekty oraz tworzyć lepsze warunki życia dla wszystkich mieszkańców.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mgr Andrzej Strzelba
9 miesięcy temu

Raczej, wybrani przedsiębiorcy..
Ci zwykli nie mają czasu, na takie bzdety. Albo pilnują firmy, albo niestety ją zamykają, ze zwględu na ogromne koszta i coraz niższe przychody.
A mogliby po prostu obniżyć nieco ZUS..

Krisssssss
9 miesięcy temu

Naprawdę?

Zosia Boska
9 miesięcy temu

Współczuję przedsiębiorcom uczestniczącym w tej farsie ku chwale pani prezydent. Ale po trosze ich rozumiem. Kto nie z Mieciem, tego zmieciem.

sdfsdgsfg
9 miesięcy temu

Rozumiem, jakby w nagrodę obniżono np. podatek od nieruchomości dla tych przedsiębiorców ale lepiej zrobić lanserską imprezę?

Ks. Doktor Krulik
9 miesięcy temu

Fundacja DOŚĆ wydala niedawno podcast na temat ks. Macieja K. oraz jego ofiar. Mozna obejrzec na facebooku na stronie Fundacji DOŚĆ

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
9 miesięcy temu

Jakież to wszystko w tym mieście obłudne jest. Lokalna grabieżcza polityka w stosunku do przedsiębiorców, a szczególnie mieszkańców miasta przekroczyła już chyba wszelakie dopuszczalne granice. I jeszcze te jej irracjonalne imprezy wszelakie organizowane  dla grabionych podczas których kreuje  przy okazji swój własny „wizerunek” przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi. Kubek w kubek jak polityczny mentor o czym już wcześniej pisałem w innym poście  i pozwolę sobie ponownie zacytować:
– My przecież nie mamy żadnego sezamu, z którego wyciągamy pieniądze na zasadzie “sezamie, otwórz się”. Tylko mamy to, co uczciwie mówiąc, zabieramy z kieszeni obywateli. Zatem, żeby to zrobić, musimy zabierać jeszcze więcej – to wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Jak można tak być bezczelnym i cynicznym zarazem ?

Ghf
9 miesięcy temu

Biznesmeny płaćta wincyj, a nie za grosze trza charować, a wy późnij samochody, wille, biby i na to wszystko to my wam robimy

grabarz
odpowiada  Ghf
9 miesięcy temu

A kto ci broni być biznesmenem? Będziesz miał te samochody, wille, biby itd.

Jan
9 miesięcy temu

Biznesmeny za***ne sie bawią. Nie dość, że piniyndzy jak lodu to jeszcze nie za swoje, a jo ni mom co do gora włożyć. Ludzie, za co jo mom żyć??!!

Marlena
odpowiada  Jan
9 miesięcy temu

Zostań przedsiębiorcą – proste.

Xyz
odpowiada  Jan
9 miesięcy temu

Jeździsz mercedesem i jeszcze narzekasz

Cogito
odpowiada  Jan
9 miesięcy temu

Janie, zapisz się do PiS-u znajdą Tobie posadę w radzie nadzorczej, wtedy do gara włożysz co sobie tylko zamarzysz.

12
0
Napisz co o tym sądziszx