Skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego

Udostępnij
Tweet

18-letnia dziewczyna skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego wprost na asfalt. Szczęśliwie nie uderzyła w żaden z przejeżdżających samochodów.

Dramat rozegrał się tuż po godzinie 22.00. Młoda kobieta skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego i spadła na jezdnię. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a po krótkiej chwili była już na miejscu karetka pogotowia ratunkowego.

18-latka była przytomna i krzyczała z bólu. Medycy przy pomocy policjantów umieścili ją na noszach i pomogli umieścić w karetce. Ta na sygnałach zabrała poszkodowaną do szpitala, gdzie przejdzie diagnostykę obrażeń.

Nieoficjalnie wiadomo, że już wcześniej miała próby zmierzające do odebrania sobie życia. To pokazuje, że system nie działa tak jak należy i pomimo dawanych sygnałów ostrzegawczych nie udało się zapobiec dramatycznej decyzji, która miejmy nadzieję zakończy się bez większych obrażeń ciała.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci młodzieży: 116 111

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Szybowiec na Rynku? Byli ludzie z całego świata
Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hadwao
9 miesięcy temu

Zamiast przekopu mierzei trzeba było kilka szpitali psychiatrycznych wybudować ale teraz to już po ptokach 15 pażdziernika pakujecie walizki pisiorki.

Ostrowiak.
9 miesięcy temu

Jak czytam system nie zadziałał to žygac się chce. Jeszcze trochę to socjaliści będą chcieli po przez system kierować poczynaniem każdego obywatel.

XYZ
9 miesięcy temu

tak, zadzwoni na ten telefon a psychlożka policję przyśle

Kał
9 miesięcy temu

Bardzo proszę o nie wstawianie takich głupich komentarzy jak się nie zna sytuacji to nie jest wina rodzicow róne są sytuacje w życiu bardzo proszę to jest przykre dla rodziny

Tradycyjny
9 miesięcy temu

Jak ktoś chce to zrobi to w końcu. A tu jakieś rady i porady. Szkoda gadać.

Samiec Omega
9 miesięcy temu

Zaczął się rok szkolny i do klasy przyszedł nowy uczeń . Wszystkie dziewczyny z 3 liceum ganiały za samcem alfa . Niektóre się zakochały

Ostrowianka
9 miesięcy temu

Chciałabym abyś trafiła na takich lekarzy i terapeutów ktòrzy będą ciebie tak długo trzymać aż poukładają w psychice ,oby nie 2tygodnie i do domu .

ja
9 miesięcy temu

Dzieciaki mają głowę pełną. Nie mają dzieciństwa przez szkołę od pierwszej klasy…zadania domowe do nocy….cały czas ktoś ich sprawdza i coś od nich chce…co chwile egzaminy itd… plus ich problemy zyciowe bomba wybuchowa. Nie widać dzieci na podworkach bo nie mają czasu na zabawę i dzieciństwo.Ciągle zyją w stesie,

Xyz
odpowiada  ja
9 miesięcy temu

Więcej smartfonów im dajcie,to wina rodziców bo kogo bynajmniej.aleś pojechał z tym komentarzem bo ciągle coś się od nich chce 😂

Xxx
odpowiada  ja
9 miesięcy temu

Do nocy siedzą na You Tubie, tik toku i innych głupotach. Rano idą do szkoły nie wyspani i zdenerwowani bo nic nie wiedzą. Wystarczy zapytać o coś z historii, geografii, fizyki, lektur itd ich wiedzą jest żenująco niska bo niski jest poziom nauczania. W domach jest trzymanie pod kloszem, w szkołach też a życie jest życiem i weryfikuje Jasiki i Brajanków tzw cudowne dzieci. Rodzice nie spędzają z nimi czasu tak jak kiedyś. Nie widać na podwórkach bo są zamknięci w świecie wirtualnym.

sebazajefajny
odpowiada  ja
9 miesięcy temu

Dzieciaków nie widać na podwórkach, siedzą przed komputerami, smartfonami i grają w te głupkowate gry. Znam chłopaka II klasa podstawówki który wymusza od rodziców by kupili dostęp do gry. Jak mu odmówią to jest w stanie kopać i bić mamę, masakra!

Jan
9 miesięcy temu

Komórka dziecku do łóżeczka,aby miało zajęcie,a rodzic na turecki serial.Pozniej jest jak jest

alee
odpowiada  Jan
9 miesięcy temu

to mówisz ,że kiedyś nie było problemu samobójstw ? SERIO?

86
0
Napisz co o tym sądziszx