Miliard złotych dla rodzin z powiatu ostrowskiego

Udostępnij
Tweet

Na terenie gminy Przygodzice odbyła się konferencja pn. „Kobiety mają wybór”. Podczas niej minister Marlena Maląg ujawniła, że do rodzin z powiatu ostrowskiego trafił miliard złotych.

– Na terenie naszego powiatu ostrowskiego. Od początku funkcjonowania tego programu dla rodzin z małymi dziećmi trafiło ponad miliard złotych. To są środki, które pozwoliły polskim rodzinom przede wszystkim spełniać marzenia. Niejednokrotnie dzieci po raz pierwszy wyjechały na wakacje, ale także skończyły się zakupy „na zeszyt” – to przede wszystkim w małych miejscowościach było bardzo obserwowane. Ja mam dwie dorosłe córki. Jedna ma dwoje dzieci i po okresie urlopu rodzicielskiego wróciła do pracy. Świadomie taką decyzję podjęli. Druga ma troje dzieci i świadomie pozostała w domu, a więc taki wybór powinny mieć Polki. Powinni mieć rodzice bez względu na to jaką rolę pełnimy, jaki zawód wykonujemy. Zawsze na początku dnia wychodzimy ze swojego domu i na końcu dnia do tego domu wracamy i że swoimi najbliższymi do tego domu wracamy i że swoimi najbliższymi, swoim współmałżonkiem, swoimi dziećmi dzielimy się swoimi sukcesami, ale także kłopotami. Przecież nie będziemy publicznie mówić to co nas boli, to co publicznie w sercu leży. Dlatego też jako odpowiedzialny rząd chcemy tworzyć ten dobry czas dla Polskich Rodzin. – powiedziała minister Marlena Maląg z Prawa i Sprawiedliwości.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Miasto rozdaje mieszkania. Jest jeden haczyk
Subskrybuj
Powiadom o

139 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
N=-=-0
2 miesięcy temu

Panie Wójcie- z Wysocka Małego nie było ” inaczej” bardziej zasłużonch emerytów, aby takim osobistm zaproszeniem podziękować- uhonorować ich dla ich wkładu pracy na rzec wsi ??. Jak widzę po opaskch na rękach, osoby były wybierane selektywnie . Czy znowu wybór to rodzina, kolesie, radnych z tej wsi ? .Czy znowu przed wyborami, zaczyna sie fałszywy marsz do gminnego korytka ?. Panie Wojcie, znowu daje się Pan wrabiać w prywatne rozdawnictwo O.5 roku przed wyborami.

chętny na szparagi.
2 miesięcy temu

Donald zastał Polskę drewnianą, a zostawił słomianą… Teraz PiS buduje potęgę murowaną.

seniortakaprawda
odpowiada  chętny na szparagi.
2 miesięcy temu

Donald zostawił inflację na poziomie -0% i oszczędności w $. Sprawdź ile waloryzacji emerytur było za Szydło i potem jak rosła inflacja za Morawieckiego. Oczywiście że PiS buduje potęgę murowaną, Kto będzie spłacał?

Kleryk
odpowiada  chętny na szparagi.
2 miesięcy temu

No koscioly buduja solidne, bo to najwazniejsza czesc inwestycji, by utrzymac wyborcow przy sobie.

Do Marleny
2 miesięcy temu

Pani Maląg, proszę pokazać tych wszystkich ludzi, których poutykaliście w KRUS w Ostrowie a sami domyślimy się jak był klucz doboru kadr

rex
2 miesięcy temu

Przypomniała sobie o elektoracie, przed wyborami. Nieudolna nauczycielka i nieudolna ministra !

NNN
odpowiada  rex
2 miesięcy temu

trafienie z interpretacja w 200%

Karol
2 miesięcy temu

Na pewno rozdaje ze swoich.

żurek
2 miesięcy temu

Część komentujących tęskni za czasami, kiedy „piniędzy nie było i nie będzie”. Na szczęście dla nas ten czas się skończył i oby nigdy nie powrócił.

nopis
odpowiada  żurek
2 miesięcy temu

ciekawe co ci po pieniądzach które nie mają wartości ?
chyba że lubisz dostawać kasę na którą sam nie zapracowałeś/łaś…
te wszystkie socjale wypracowane są przez ludzi / firmy które w tym kraju wytwarzają PKB

żurek
odpowiada  nopis
2 miesięcy temu

A jak myślisz , dlaczego Niemcy są bogaci , bo mają pieniądze . Tusk tak nas zdołował , że „piniendzy nie było ” a ten głupek szukał ich w Zakoponem.

Kucharz
odpowiada  żurek
2 miesięcy temu

Znajdź proszę w necie jakiś przepis na żur i przyzwyczajaj się. Niebawem będzie to narodowa potrawa którą zadysponują w codziennym jadłospisie po wygranych wyborach prawi i sprawiedliwi.

Kazimierz
2 miesięcy temu

Bardzo bliska mi osoba pracowała w przedszkolu które podlegało pod nią jak wszystkie to jest wiexxxa jakich mało, może utrzymać się tylko w PIS sie

żurek
2 miesięcy temu

Jak trudno być prorokiem we własnym mieście , Pani Maląg dużo osiągnęła a mali ludzie , jakby mogli , to by ją rozszarpały.

True
odpowiada  żurek
2 miesięcy temu

Komunistyczny Ostrów. Wszystko jasne że atakują trole

Kierowca
odpowiada  żurek
2 miesięcy temu

Osiągnęła? Chyba jaja sobie robisz.

Bolek miliarder
2 miesięcy temu

Pani Maląg, dziękuję Ci za ten miliard złotych dla mojej rodziny. Dzięki PiS stałem się miliarderem, a za PO to piniendzy nie ma i nie bedzie.

spostrzegawczy
odpowiada  Bolek miliarder
2 miesięcy temu

Pieniądze się zarabia, nie rozdaje.

AntyPis
odpowiada  spostrzegawczy
2 miesięcy temu

ale przeciez mozna kupic sobie takich ludzi, zabierajac im w podatkach, oddajac pozniej w swiadczeniach socialnych. To takie proste, jak ojciec dyrektor dostaje na radio przelewy od tych wspanialych ludzi takie dotacje.. To mozna z nimi robic na co tylko masz ochote. O kosciele jak o zmarlym mowic tylko dobrze.. 90% ludzi Cie poprze.. byl taki kawalek nawet, juz nie puszczaja w radiu.

obywatel1
odpowiada  Bolek miliarder
2 miesięcy temu

Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy będziemy milionerami. Pamiętam bycie milionerem.

139
0
Napisz co o tym sądziszx