Będą darmowe autobusy. Jest jeden haczyk

Udostępnij
Tweet

Już w najbliższy piątek, 22 września, autobusy MZK Ostrów Wielkopolski S.A. wożą pasażerów za darmo! Po raz kolejny bierzemy udział w europejskim Dniu Bez Samochodu. A zatem ….Przesiadaj się i jedź…. zgodnie z tegorocznym hasłem akcji. Z bezpłatnych przejazdów może skorzystać każdy. Tego dnia nie będzie potrzebna legitymacja ani żadne inne dokumenty. Haczyk polega na tym, że będą bezpłatne tylko w tym dniu.

– Nasze miasto od dawna stawia na proekologiczne idee. Sadzimy drzewa, dofinansowujemy budowę zbiorników na deszczówkę dla naszych mieszkańców i wymianę kopciuchów. Sukcesywnie wymieniamy flotę autobusów miejskich na nowe elektryki, przyjazne środowisku. Dzień Bez Samochodu to dobry powód, aby zostawić samochód w garażu i wybrać bardziej ekologiczny środek transportu – do czego oczywiście gorąco zachęcam – podkreśla prezydent Beata Klimek.

Darmowe przejazdy obowiązują zarówno na terenie Ostrowa Wielkopolskiego jak i w sąsiednich gminach, do których kursuje MZK Ostrów Wielkopolski. Każdego roku akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Można? Można!
9 miesięcy temu

Jedziecie z drugiej strefy z biletem do przystanku gdzie zaczyna się strefa pierwsza , nie ma kanara to zanim dojedziecie do przystanku z pierwszej strefy anulujecie wcześniejszy bilet i bierzecie na strefę pierwszą i tanioszką jeżdzicie.

Zazizo
9 miesięcy temu

Rada Miasta uchwaliła razem z panią Klimek 100% podwyżkę za m3 za podgrzanie wody!Żeby was ……….

True
9 miesięcy temu

W koncu ktos tym pojedzie bo co widać to jeżdżą puste poza godzinami 7 i 15

34
0
Napisz co o tym sądziszx