Wybuch w kamienicy? Nocna akcja straży

Udostępnij
Tweet

Zgłoszenie, które wpłynęło po godzinie 4, zerwało na równe nogi strażaków, policjantów oraz część mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego.
Wynikało z niego, że w piwnicy kamienicy przy ulicy Wiosny Ludów 2a doszło do wybuchu, skutkiem czego zawaliła się ściana i są poszkodowani.

Po przybyciu na miejsce strażacy próbowali zlokalizować gruzowisko. Po chwili natrafiono na Pana, który opowiadał o tym spektakularnym zdarzeniu, które wytworzył się w jego głowie.

Policjanci wraz z medykami ustalą czy mieszkaniec jest poczytalny i ewentualnie zostanie przeprowadzona procedura przewidziana dla fałszywych alarmów.

Stwierdzono, że mieszkaniec po alkoholu zranił się w głowę i miał zwidy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Aktorka Katarzyna Figura odwiedziła Ostrów
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
djnexus
14 dni temu

cały ostrów wielkopolski to kamienice jest to samo tak fajnie mamy za .p .klimek ze niema gdzie mieszkać i nic się nie zmienia co tu się dziwić jak kamienice w ostrowie stoją po 8 lat i nawet po 30 lat puste i się marnieją ja był zrobił takie prawo żeby zabrało każde miasto kamienice od właściciela i wyremontowało i dało ludzią mieszkania a nie że właściciele hodują mieszkania wolne i się tynki walą i nic z tym nie robią bo taka prawda – wszystkie kamienice są w masakrycznym stanie i do remonto – że nikt nic z tym nie robi do nia dziejszego –

ostrow
odpowiada  djnexus
13 dni temu

wystarczy spojrzec na kamienice ulichnowskiego typ kasuje duzo kasy za czynsze a remontów zero ile ma chat póstych bo nokt od tego sknery starego nie chce wynajmowac

Konfi śmietnik
odpowiada  ostrow
13 dni temu

Robi remonty. A czynsze małe

Izabela
odpowiada  Konfi śmietnik
13 dni temu

Śmietnik to masz zamiast mózgu.

Macanos
odpowiada  djnexus
10 dni temu

Gościu te kamienice w Ostrowie majá najwyżej 130 lat zbudowane pod koniec 19 wieku .

Konfi śmietnik
14 dni temu

Pomawia ludzi i pisze gdzie to mieszka i podaje rejestr. Samochodu. M m. Już mam. Screne

łobaben
14 dni temu

szkoda ze janusz sie nie spolił

Lucyna
15 dni temu

To nie ten czarny z wąsem ksywka ,, przemytnik ” ? Chyba Jurek ma na imię. Nie mam pewności, ale wiem, że codziennie jeździ po centrum i okolicach wózkiem na złom pod kontenery. Fanty tam wyciąga używane sprzęty AGD i RTV i handluje tym w lombardach. On ma chyba rentę z mopsu. Pijak z niego. Dzień w dzień chleje jak świnia i przesiaduje w parku na zielonym rynku. Uważać na niego bo to złodziej i pijak , tak samo ta jego ,, ekipa ” co z nim siedzą. Ten z trzustką rozwaloną Bart to też pijus nie z tej ziemi, złodziej i ochlej.

hihihi
odpowiada  Lucyna
14 dni temu

każdy pijak to złodziej(miś)

S 4
odpowiada  Lucyna
14 dni temu

Kradną na potęgę alkusy i brudasy z kaliny

Yebas Batong Kiwol
odpowiada  S 4
14 dni temu

I na potęgę się r…ją. 😂

Zygmunt
odpowiada  S 4
13 dni temu

W tym zielonym namiocie tam są ale ochleje i lepkie rączki mają.

Halina
odpowiada  Lucyna
14 dni temu

Śledzisz go pierdusie jeden, swoją d… się zajmij!!!

Fazi
odpowiada  Lucyna
14 dni temu

To stary kawaler, bidus w każdej dziedzinie życia, co swoje życie przegrał.

Hubert z wenecji
odpowiada  Fazi
13 dni temu

Mam dwie siostry co mi zawsze pomogą. I są ustawione i wykształcenie. Mają Super fury i chaty

Anonim
odpowiada  Lucyna
13 dni temu

Ten człowiek od kilku miesięcy nie żyje…ogarnij się

Wcale mnie to nie dziwi
odpowiada  Anonim
13 dni temu

Pewnie się zapił na śmierć?

Mruk
15 dni temu

W Ostrowie mnóstwo pijakow i pijanic widać że już tylko belty chleja na potęgę skoro takie zwidy mają

Nikodem
15 dni temu

Może było by lepiej zanim się wyśle służby pojechali policjanci i zobaczyli czy to normalny zgłaszający czy zamulony świr , a tak ? przed laty miałem takiego gościa za sąsiada cały czas dzwonił wiedzieli że gościu ma demencję a i tak jechali na sygnałach i budzili ludzi .

Szok
odpowiada  Nikodem
15 dni temu

Tu jest jakaś ukryta kamera ? Konkurs na najgłębszy komentarz czy o co chodzi ? Zgrywacie się, czy coś wam mozgi pozjadalo ?!! Jak ty to sobie wyobrażasz? Ok na twoim przykładzie. Ktoś w twoim domu upadl na ziemię i brak z nim kontaktu ,nie ma tętna.. Ty dzwonisz pod 112 dyspozytor wysyła policje.. policja jedzie do ciebie ( kczywisice bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych, żeby nie przeszkadzać mieszkańcom miasta) mija 10 -15 minut..są!! Policja wchodzi sprawdza AHA zgłoszenie pozytywne. Wzywają pogotowie.. jedzie karetka ( oczywiwcie bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych jak w przypadku polocji) docierają po 10-15 minutach. Od twojego zgłoszenia mija już dobre ponad pół godziny.. ratownicy wchodzą i stwierdzają zgon, pomoc doszła za późno!! Nie wiem czy dotarl przekaz.. wątpię.. skoro ktoś wali takie farmazony

KP
15 dni temu

O 4:20 jechali Harcerską i to mnie zerwało na równe nogi… Teraz gościu powinien za to wszystko zapłacić!!! Niepotrzebna jazda i stres dla mieszkańców!

Wredna Gocha
odpowiada  KP
15 dni temu

Tak napewno zapłaci przecież to golodupiec tak jak inni

45
0
Napisz co o tym sądziszx