19-latek w BMW narozrabiał (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 19-letni kierujący BMW, który nie dostosował prędkości do warunków ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. Młodego mężczyznę czekają teraz konsekwencje prawne popełnionego przestępstwa i wykroczenia drogowego.

Do zdarzenia doszło w środę 23 sierpnia o godzinie 07:00 w miejscowości Grabownica. Kierujący BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i zjechał z drogi wprost do rowu. Po zdarzeniu mężczyzna oddalił się pieszo od pojazdu pozostawiając swoich pasażerów. Funkcjonariuszki, które udały się na zgłoszenie szybko odnalazły niesfornego kierującego.

W trakcie wykonywania czynności ustaliły, że 19 – letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. nie dość, że jest nietrzeźwy to ponadto jest osobą poszukiwaną przez jednostkę Policji w miejscu swojego zamieszkania. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Postępowanie jest w toku – sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie, gdzie nieodpowiedzialny kierujący poniesie konsekwencje prawne popełnionego przestępstwa – kierowania samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości.

Ponadto czeka go kara za popełnione wykroczenie drogowe – spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W związku ze zdarzeniem na szczęście nikt nie poniósł żadnych obrażeń.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Macanos
4 miesięcy temu

Azotoksem go posypać .

Jojo
5 miesięcy temu

Każdy tutaj najeżdża na jego fryzurę a zobaczcie jaką on ma dużą dziarę na plecach. Oczywiście zamazaną przez redaktora , bo brudne plecy to na pewno nie są.

realista
odpowiada  Jojo
5 miesięcy temu

to zdjęcia poglądowe 🤦‍♂️

Danuta
odpowiada  realista
5 miesięcy temu

Walnij się w łeb baranie! To zdjęcie jest prawdziwe! Jest mowa w artykule że funkcjonariuszki go złapały i na zdjęciu takowe też go na komendę prowadzą. Najpierw naucz się czytać z zrozumieniem artykuł a potem wchodź w dyskusję a najlepiej to cofnij się do czasów szkoły podstawowej i doucz się baranie!

36
0
Napisz co o tym sądziszx