OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Audi TT rozbiło citroena

Audi TT rozbiło citroena

W rejonie skrzyżowania ulic Limanowskiego oraz Żeromskiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję.

Jak ustalili policjanci kierowca audi tt nie zachował ostrożności i wjechał w tył citroena berlingo. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 1020 złotych i nałożono na niego 10 punktów karnych. Oba auta musiały zostać odholowane.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
25 komentarzy
Tolek banan
2 lat temu

To teraz napiszę że dobrze robią . Teraz nie będe wymazany . Trzeba kłamać . Jeśli napiszesz to co myślisz to cię wykazują . Dobrze jeździcie . Nie ma zastrzeżeń .

....
2 lat temu

I co z Waszą „statystyką wypadków” – młodziaki : znowu nie senior sprawcą !!

Zomo
2 lat temu

Myślicie że mandat 1020 złotych i 10 punktów naprawi wszystko ? Takie kary tylko zachęcają do odpixxxalania ósrmek i piszczenia na ulicach .

thefałen
2 lat temu

zazdrość wam dupsko wyżera ze gościa stać na TT

Zig Zag
odpowiada  thefałen
2 lat temu

Stary zżor w cenie dobrego roweru ta TT.

Ostrovia
2 lat temu

Ładny samochod

Zuza
odpowiada  Ostrovia
2 lat temu

Był😂

Stare powiedzenie nadal aktualne
2 lat temu

Cztery zera na masce a piąte w środku.

srałdi srete
2 lat temu

lubię jak Janusz w takim gównie się roz***ie , niby cabrio wraz z zamknięciem dachu zniknął mózg 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Audi to vip
2 lat temu

Audi to prestiż i bmka też. Tylko górna półka vip

Danuta
odpowiada  Audi to vip
2 lat temu

Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

oiu
odpowiada  Audi to vip
2 lat temu

Ty tyż jesteś prestiż…:)

Mercedes43
2 lat temu

tak się kończy siedzenie na dupie, hamować niech trzaskają, moze sie czegoś nauczą;)

Ziom
2 lat temu

Tym TT jeździł jakiś stary cap o ile dobrze kojarzę

Spoko
odpowiada  Ziom
2 lat temu

To nie to tt. Tamto to ma lekarz z Limanowskiego. Chyba krzak.

Emanuel
odpowiada  Ziom
2 lat temu

Cap to cię zrobił

mieszkaniec
odpowiada  Ziom
2 lat temu

i po co ta zazdrość ?

Halina
odpowiada  Ziom
2 lat temu

A ty mlody cap…I niedługo też będziesz stary!!!

Roxana
odpowiada  Halina
2 lat temu

Niedługo????
Jemu już żagiel odpadł 🤣

bawaria
odpowiada  Ziom
2 lat temu

dobrze kojarzysz, jeszcze miał problem do goscia z berlingo ze zahamował XD

....
odpowiada  Ziom
2 lat temu

A co tu ma do tego wiek kierowcy TT ? To młodziak walnął w niego !!!
Jakby walnął w stare drzewo, to by była wina …drzewa ?

25
0
Napisz co o tym sądziszx
×