Zaginęła 13-latka. Policja prosi o pomoc (zdjęcie zaginionej)

Udostępnij
Tweet

Policjanci z Kępna poszukują 13-letniej Zuzanny Gierak, która w dniu 15 sierpnia br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Z informacji, które posiadają policjanci wynika, że dziewczyna ostatni raz była widziana we wtorek około godziny 22:00.

Policjanci z Kępna poszukują 13-letniej Zuzanny Gierak. Dziewczyna w dniu 15 sierpnia 2023 roku około godziny 22:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodzicami.

13-latka ma 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemne – długie.

Z informacji, które posiadają policjanci wynika, że dziewczyna była ubrana w czarną bluzę z kapturem, białe spodnie dresowe oraz buty NIKE koloru biało – szarego.

Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek informacje na temat dziewczyny, bądź wiedzą gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z Policją pod numer 477756200 lub alarmowy 112

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano sprawcę postrzelenia policjantów!
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
3 miesięcy temu

Już w domu jest

Orgazm
odpowiada  Aneta
3 miesięcy temu

Pewnie tego lata straciła dziewictwo. 😂

Belzedup
3 miesięcy temu

Teraz dzieciaki robią sobie 48 Challenge. Wybywają z domu na 48 godzin i sprawdzają po powrocie czyja sprawa była bardziej nagłośniona w mediach.
Wiem, chore ale to prawda.

Telimena
3 miesięcy temu

Trochę to dziwne, ja jak miałam 13 lat, to nie wychodziłam z domu o 22-ej. Raczej o tej godzinie musiałam być w domu. No właśnie, że rodzice pozwolili o tej godzinie na wyjście z domu. Trochę to dziwne.

Sex drugs & alcohol
3 miesięcy temu

W tym wieku to już chcice mają. Pewnie pojechała na kucyku do Raju. Poużywa sobie to się sama znajdzie.

Dusia
3 miesięcy temu

Rodzicie sprawdzajcie telefony swoich dzieci . Żyjemy w czasach gdzie młodzież robi różne CHELLENGE .. niżej podam zasady z Facebooka gdzie jest o tym głośno !
https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svg    https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svgUhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svgWhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svgAhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svgGhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svgAhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svg    https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/26d4.svg

Uwaga przestrzegam pojawiły się nowe niebezpieczne challenge – ostrzegam Rodzicówhttps://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/203c.svg

CHALLENGE to wyzwanie, bardzo modne ostatnio, szczególnie w internecie. https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/2757.svg
Uważajcie na Swoje dzieci https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/203c.svg

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/23f3.svg️ 48 HOURS CHALLENGE czyli ZNIKNIJ BEZ ŚLADU

Wyzwanie polega na zniknięciu na 48 h. Im sprawa będzie głośniejsza – tym więcej punktów się zdobywa.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f9da-200d-2640-fe0f.svg OGNIOWA WRÓŻKA CHALLENGE

Wyzwanie kierowane głównie do małych dzieci, kryjące się pod obrazkiem czarującej wróżki. Treść wyzwania brzmi następująco:

„O północy, gdy wszyscy już zasną, wstań z łóżka, okrąż swój pokój 3 razy i wypowiedz magiczne słowa: Alfey (…) daj mi siłę. Proszę cię. Idź do kuchni, ale po cichu, aby nikt cię nie zauważył, bo magia słów zniknie… Włącz na kuchence gazowej wszystkie cztery palniki. Nie podpalaj ich, chyba nie chcesz się oparzyć? Wtedy idź spokojnie spać. Magia gazu przyjdzie do ciebie i wciągniesz ją z oddechem w czasie snu. Rano po przebudzeniu powiedz: Dziękuję Alfeya, stałam się wróżką”.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f635.svg PASS OUT CHALLENGE

Wyzwanie polega na doprowadzeniu do zemdlenia poprzez niedotlenienie. Zadanie polega na tym, żeby w pozycji kucającej wykonać kilka szybkich i płytkich oddechów po czym trzeba wstać i wstrzymać oddech. Całość prowadzi do omdlenia.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f4f8.svg ULTIMATE SELFIE CHALLENGE

Wyzwanie polega na zrobieniu sobie zdjęcia w skrajnie niebezpiecznym miejscu np. na dachu wieżowca lub na torach tuż przed przejeżdżającym pociągiem. Zdjęcie ma pokazać jak blisko śmierci była osoba robiąca zdjęcie. Im bardziej niebezpieczne tym więcej reakcji.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f525.svg FIRE CHALLENGE

Wyzwanie polega na oblaniu części ciała środkiem łatwopalnym, a potem podpalenie go.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f336.svg CHILLI CHALLENGE

Wyzwanie polega na rozgryzieniu chilli lub potarciu sobie papryczką oczu. Przy większej liczbie osób, każdy stara się natrzeć oczy innej osoby.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f9df.svg MOMO CHALLENGE

Wyzwanie polega na dodaniu do znajomych na komunikatorach „MOMO” (zabawka o strasznym wyglądzie). MOMO na początku jest miła, ale z czasem wysyła do dziecka groźby i zmusza do robienia strasznych zadań.

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f48a.svg BENADRYL CHALLENGE

Wyzwanie polega na zażyciu od 12 do 14 tabletek leku przeciwhistaminowego, dostępnego bez recepty. Lek zawiera substancję zwaną difenhydraminą, która w przypadku spożycia większych ilości może wywoływać dezorientację i halucynacje, a nawet śmierć.
Łódzka Fundacja „Kocham Życie”

thefałen
3 miesięcy temu

Pierwsze co zrobić to sprawdzić historie maili i pejsbuka. Na 99% uległa namiętności przez neta i buntując się rodzicom postanowiła uciec pociągiem.

Werty
3 miesięcy temu

O 22:00? A gdzie byli rodzice ja nie rozumiem tych małolat wychodzą i później tylko problemy patologia,!!!!

Tadeusz
odpowiada  Werty
3 miesięcy temu

To jest to nowoczesne wychowanie . Tak nakazuje wódz Jarosław , wszyscy są beee tylko on i ta jego banda dobrze robi . A to że skłóciła społeczeństwo a co tam to tylko beznadziejni którzy i tak zsglosują bo my im dajemy ich pieniądze . Dali pozwolenie i teraz wszyscy. Gdzie Rodzice ???? A po kiego dali pozwolenie że jak rodzic Ci strzeli klapsa na dupsko to szybko na policję ??? Teraz niech marlyna minister rodziny i dexxli myśli .

Anna
odpowiada  Tadeusz
3 miesięcy temu

Głupszego wytłumaczenia nie mogłeś wymyślić!

Socjal
odpowiada  Anna
3 miesięcy temu

Masz lepsze?

Monia
odpowiada  Tadeusz
3 miesięcy temu

Bezstresowe wychowanie weszło po 2010 roku takze chyba się mylisz Jarek tego nie wprowadził tylko Giertych o to walczył 🙂

Jola
odpowiada  Tadeusz
3 miesięcy temu

Po twojej wypowiedzi widać że ojciec często ci dawał klapsa w dupę. Nie dlatego że zasłużyłeś a dlatego aby się wyżyć na tobie za swoje niepowodzenia życiowe. Dlatego masz teraz taki ciężki charakter. Tylko nie powielaj tego samego zachowania po swoim ojcu bo to był chory człowiek z niezdiagnozowaną chorobą psychiczną.

Jurek
odpowiada  Tadeusz
3 miesięcy temu

Jakie wódz Jarosław ma nowoczesne wychowanie, razem z kościołem cofaja nas w średniowiecze.

14
0
Napisz co o tym sądziszx