OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
36-latek utonął w stawie

36-latek utonął w stawie

Do dramatycznej sytuacji doszło na terenie stawów, gdzie w czwartek przed północą rozpoczęto poszukiwania 36-letniego mężczyzny. Po krótkich poszukiwaniach i przed przyjazdem grupy wodno-nurkowej z Wrocławia okazało się, że znaleziono ciało mieszkańca Grabowa nad Prosną.

Zdarzenie miało miejsce tuż przed północą przy ulicy Mikołajowej w Ostrzeszowie. Ze stawu rybnego wyłowiono ciało mężczyzny. Prowadzono przez chwilę resuscytację, ale nie przyniosła ona zakładanych rezultatów.

Ciało zabezpieczono do sekcji.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spór o wiadukt przy ul. Wrocławskiej. Miasto może stracić szansę na miliony z unijnego dofinansowania
6 komentarzy
Ostrów
2 lat temu

Przykre…coraz więcej jest przypadów…kredyty itd. . Będzie więcej

rrrr
2 lat temu

wedkarz? oni wszyscy siedza pijani

Hugo
odpowiada  rrrr
2 lat temu

No nie wszyscy

Xyz
odpowiada  rrrr
2 lat temu

Ty też

Promil
2 lat temu

Na bank jakiś nocny kłusownik i wciągły go pod wodę te rekiny.

Dar
odpowiada  Promil
2 lat temu

Zanim zaczniesz pisać…pomyśl. To nie boli…

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×