Matka z córką trafiły do szpitala. Wszystko przez nią

Udostępnij
Tweet

W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego, który podróżowała matka z córką. Ford na trasie Tarchały – Topola Wielka wypadł z drogi.

Służby zostały powiadomione około godziny 4.30, że auto osobowe wypadło z drogi. Pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Tarchały Wielkie. Zabezpieczyli teren akcji i przystąpili do udzielania pierwsze pomocy.

Pierwsze rozeznanie wskazywało, że autem podróżowała kobieta z 17-letnią córką. Kierująca uskarżała się na dolegliwości bólowe, natomiast nastolatce wstępnie nic się nie stało. Ostatecznie obie zostały przewiezione karetką do ostrowskiego szpitala.

Okazalo się, że przyczyną wypadku była sarna, który wbiegła na drodze i to właśnie przez nią doszło do zdarzenia drogowego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Nie pozostał obojętny na jej los
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
11 miesięcy temu

Przy tym lesie w Tarchałach powinno być ograniczenie do 30 km /h i radar . Tam jest naprawdę niebezpiecznie . Może jakiś niedżwiedz wyskoczyć z lasu albo co gorsza zając. Kiedyś tam jechałem to na drodze było 6 saren a za 100 metrów dwie wiewiórki tanczyły na środku drogi .ostatecznie wjechałem na jeża do dziś mam kolce na oponie

Zomo
11 miesięcy temu

Przy tym lesie jest bardzo dużo zwierzyny .

Zenia
11 miesięcy temu

Tak się kończy jak glowa siwieje a dupa szaleje domem i mężem niech się zajmie

MK
odpowiada  Zenia
11 miesięcy temu

a mąż to niepełnosprawny, że się domem i sobą zająć nie może?

Xd
11 miesięcy temu

Sarnie żniwo

29
0
Napisz co o tym sądziszx