Ojcowie z pięknym jubileuszem

Ojcowie Pasjoniści z Sadowia świętują jubileusz 100-lecia istnienia w Polsce oraz 90-lecia istnienia Klasztoru w Sadowiu.

– Raz jeszcze proszę przyjąć najlepsze życzenia, niesłabnących sił ducha i ciała oraz jeszcze wielu lat służby Bogu w drugim człowieku. Czerpiąc z duchowości oraz nauczania św. Pawła od Krzyża wzrastajcie w jego miłości i mądrości. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Opalali się na Piaskach
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rex
7 miesięcy temu

Jaki piękny związek tronu z ołtarzem !!! A gdzie rozdział kościoła od państwa ???? Ale Ostrów zawsze był klechopisowski.

Zbigniew C.
7 miesięcy temu

Ojcowie???? Co z nich za „ojcowie”? Ciekawe – może mają jakieś dzieciaki na boku? To jest niewykluczone.

..
8 miesięcy temu

Pytam się co robi piękny Ken z łostrowskiej milicji na imprezie sukienkowych braci, przecież to świecka niby formacja i nie ośmieszaj ken tej formacji po raz kolejny

Suncer
odpowiada  ..
8 miesięcy temu

Jeśli przyszło zaproszenie do udziału w obchodach to co się czepiasz policjanta, dostał takie zadanie ,jest zaproszonym gościem , a Ty kim jesteś tłustą parówą , nikt nie jest anonimowy w sieci.

666
8 miesięcy temu

Za czyje pieniadze ja sie pytam oni sie goszczą?Pomoc stoły sie uginały od żarcia co za Obłuda

Zbigniew C.
8 miesięcy temu

Najlepsze zdjęcia – drugie i trzecie od końca. Klimkowa w pokłonach i dwóch sukienkowych w pozach gxxowskich. A ich miny? Bezcenne.

Jacek
8 miesięcy temu

HIPOKRYZJA Klimkowej. Ciekawe co na to towarzysz Miller czy Biedroń?

21
0
Napisz co o tym sądziszx