Ważne zmiany dla Polaków – chodzi o znanego wirusa

Udostępnij
Tweet

Od jutra nastąpią ważne zmiany dla wszystkich Polaków w związku z nowym rozporządzeniem. Według niego piątek (30 czerwca) jest ostatnim dniem obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego. To oznacza brak obowiązku zakładania maseczek w placówkach medycznych oraz obowiązkowych szczepień pracowników ochrony zdrowia przeciw covid-19.

Ta pierwszy raz trzech lat kiedy nie będą obowiązywać żadne nakazy i zakazy. Główny Inspektorat Sanitarny argumentował spadkiem liczby zakażeń oraz hospitalizacji i zgonów w ostatnim czasie wśród osób z dodatnim wynikiem testu.

Ministerstwo Zdrowia podnosi, że zniesienie argumentów wpłynie pozytywnie na gospodarkę, tym samym przyznaje, że działali na jej szkodę.

Stracą moc następujące przepisy:

– obowiązku zakrywania ust i nosa w przychodniach, poradniach, szpitalach i innych placówkach medycznych (wcześniej ten wymóg zniesiono w aptekach),
– zasad przetwarzania i udostępniania danych osobowych związanych z COVID-19,
– przeprowadzania testów diagnostycznych w kierunku zakażenia COVID-19
– unijnych cyfrowych zaświadczeń COVID,
– szczególnych zasad udzielania świadczeń zdrowotnych w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego,
– zakazu przemieszczania się pasażerów w transporcie kolejowym wykonywanym z przekroczeniem odcinka granicy Rzeczypospolitej Polskiej z Republiką Białorusi.

CZYTAJ  Największe absurdy pandemii w Polsce
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
103 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
1 rok temu

Minister nie jaki dr Mengele Niedzielski a poprzednio Szumowski z nadania przestępczej formacji Pisduchow odwołując rozporządzenia przyznaje się do winy. Mordu 200tys ponad normatywnie z zimną krwią obywateli Polskich. Tak PiS robił i robi miejsce w naszym kraju dla gości że wschodu.

Michał.
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

To jest dramat i takie s…y nie poniosą żadnej kary. KOVID w Polsce zabił okolice 100 osób a takie dwa durnie odcinając ludzi od służby zdrowia i zagarniając lekarzy do koszenia kasy na kowiedzie posłali do św. Piotra ponad 200 tys. ludzi. Tak jak mówił Pan Braun ten Pan powinien wisieć !

Kobal 1987
1 rok temu

Koniec czegoś co było tylko medialną propagandą i sianiem strachu. Oficjalnie w Polsce zmarło na kowid 100 tys. ludzi w ciągu 3 lat. Gdzie co roku umiera około 100 tys. ludzi na raka, co roku umiera około 200 tys. ludzi na choroby serca zawały. Jakoś z powodu raka i zawałów nikt świata nie zamyka, nikt ludzi nie goni za niezdrowy tryb życia, nikt nikogo nie goni za to że żywność mamy od lat śmieciową i jesteśmy truci. Od setek lat to była najmniejsza pandemia. Tylko miedia i TV nakręciła temat do granic możliwości. Niedzielski przez swoje chore decyzje posłał 200 tys ludzi do św. Piotra odcinając ich od służby zdrowia i specjalistów bo wszyscy walczyli za grubą kasę z kowidem. Te 100 tys zgonów jest też pewnie o połowę zawyżone gdyż lekarze mogli robić co chcieli i zwolniono ich z odpowiedzialności wiec pewnie nie jeden Polak poszedł do piasku niby na kowid a przyczyna była zupełnie inna. Nikt nie poszedł siedzieć i nie poniósł kary. To był jeden wielki cyrk.

Vacek
odpowiada  Kobal 1987
1 rok temu

Teraz kolej na inwazję kosmitów zarażonych od kotów ptasią grypą….., tymczasem zaliczamy medialną sraczkę z Pierogiżynem/ czy jak mu tam/ najpierw był mega be, poźniej ogłoszono go wybawcą świata- pogromcą putka, teraz jest znów be bo wiąże silły upainu na odcinku Białoruskim…..hehe ciekawe czasy!

radios
odpowiada  Vacek
1 rok temu

taki sam cyrk jak z kowidem jak ktoś tego nie zauważa i nie ogarnia to jest biomasą

Sensej 74ichu
odpowiada  Vacek
1 rok temu

Taki sam cyrk jak z tą woyna.

Zarobek
1 rok temu

Ale jak to koniec??? A5 dawka? Za co mam teraz pić? Jak ludzie chcieli paszporty Covidowe to chodziłem się szczepić za nich, 11 dawek już przyjełem, skutki były, po wódzie nie raz pod ławką na rynku leżałem. 200zł. Za 1 szt. Kasowałem. Dziękowali że za granicę mogli wyjechać, wylecieć. Jak żyć teraz!!! Zlikwidowali mój dorobek!!!!

Vacek
odpowiada  Zarobek
1 rok temu

To nie koniec , na stronie ministerstwa choroby informują, że można brać dawkę przypominającą w odstępach co 3 miesiące~- do oporu 🙂

radios
odpowiada  Vacek
1 rok temu

to ćpuny od dawek i fani tv papki bedą zadowoleni

Michał Wawrzyniak
1 rok temu

A ja gratuluję wszystkim foliarzom płskoziemcą aluminiowym czapeczką ludziom którzy zadawali pytania i mieli wątpliwości, tym którzy widzieli w tym cyrku pewnie symptomy które wskazywały na to że coś tu jest nie tak. Tym których media wykreowały na anty szcepionkowców, tym którym życzono śmierci w obozach, tym którzy mieli umrzeć i leżeć na stadionach. Tym na których pluto i im ubliżano. Tym którzy nie poddali się propagandzie i nie ulegli pierdolcowi. Tym którzy żyli swoim życiem i nie brali w tym udziału. Tym wszystkim wolnym ludziom. Fakt teraz jesteśmy ruskimi szpiegami i ruskimi onucami. Ale damy radę i zobaczymy co będą na nas gadać na przełomie 2024/2025 jak zaczną grać kolejny cyrk. Trzymajcie się i róbcie swoje.

Jedna z ofiar tego smiecia.
odpowiada  Michał Wawrzyniak
1 rok temu

Ile osób zmarlo jeszcze umie trzez takie gnidy jak ty śmieciu.

Buu
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

Taka kultura tylko od osoby z wypranym mózgiem(ale trzeba jeszcze umieć z niego korzystać).

Jedna z ofiar tego smiecia.
odpowiada  Buu
1 rok temu

Bo przez takie gnidy i śmiecie mamy cały czas pandemię i choroby. To nie szczepieni roznoszą chorubska i wirusy. Oni podczas pandemii zarażali innnych którzy umierali w męczarniach.

Fizjolof
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

Udowodnij Mi to!!!!!!!!
Ja Ci mogę udowodnić ile lekarstw PRZYBYŁO do zajadania się, tym zaszczepionym w Mojej rodzinie… I teraz siedzą i czekają na wyrok.

misi
odpowiada  Fizjolof
1 rok temu

tak i psikają i kaszlają cały rok

mama
odpowiada  Buu
1 rok temu

Oni nie mają mózgu tylko TV.

Marian
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

Zgadza się. Jestem tego samego zdania. Przez te gnidy zmarło wielu niewinnych ludzi. To ludzie bez szczepień na kowida zarażali innych którzy umierali. To oni roznosili wirusa i pandemia trwała tak długo. Oni posyłali na tamten świat swoich dziadków teściów bo zarażali ich wirusem. Nie bez powodu mówiło się że to mordercy. Szczepienia miały być obowiązkowe i przymusowe a nie szczepieni mieli być zamykani w obozach i wykluczani z życia społecznego. Reasumując to gnidy i śmiecie.

Antyzaszczep do Marian
odpowiada  Marian
1 rok temu

Lecz się człowieku na wrzody bo na łeb za późno. Na marginesie pozdrawiam – twój ulubiony antyzaszczep 😁✌️

krzysztof
odpowiada  Marian
1 rok temu

halo panie zaszczepie pandemi juz nie ma nie nakręcaj sie tak poczytaj sobie sa badania zaszczepy padają jeden po drugim następny bedziesz moze ty

666
odpowiada  Marian
1 rok temu

Marian daj namiary do dilera bo ten co masz to ci wciska lewy towar.

Do Jedna z ofiar tego śmiecia (jaki nick -taki aut
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

Nie „jeszcze umie” tylko „jeszcze umrze” jak już. Co do śmierci to jasne że kiedyś na pewno każdego to czeka ale z głupoty jedynie ciebie.

Jasiek
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

A teraz nie umierają? Ci ,którzy w tym cyrku dali sie nabrać na szpryce? Mlodzi ludzie w sile wieku.Teraz o zgonach się nie mówi w mediach.Umierają w zaciszach swoich domów, miejscach pracy,za kierownicą,na biurkach…

666
odpowiada  Jasiek
1 rok temu

Trzeba było czytać ulotki. Zresztą na stronie MZ są podane dane o skutkach ubocznych i ilość zgonów która systematycznie rośnie. Dlatego tyle jadu w tych świrach po 5 dawkach bo dali się zrobić w jajo i teraz się wyżywają na ludziach co mieli pewnie wątpliwości.

Vacek
odpowiada  Jedna z ofiar tego smiecia.
1 rok temu

Pusta czaszka?

Agenda, nowa przyszłość.
1 rok temu

Cieszcie się bo niedługo następne światowe przedstawienie. 3 2 1….
Biedne kotki.

radios
odpowiada  Agenda, nowa przyszłość.
1 rok temu

Jeszcze trochę. Oficjalnie zaraz po końcu tej „wojny” tj. przełom 2024/2025. jestem ciekaw ilu ludzi teraz ten cyrk kupi.

Czysty
1 rok temu

A idźcie mi z tym kowidem i zaszczepami w pi…u

bartek
odpowiada  Czysty
1 rok temu

I ciebie tam nalezy wpakowac pajacu

jhfd
1 rok temu

Pademoza odchodzi, a tak naprawdę odeszła jak wybuchła wojna. A chcieli wprowadzić paszportu. Ciekawe w jakim miejscu bylibyśmy, jakby wojna nie wybuchła. 🙁

Kasia
odpowiada  jhfd
1 rok temu

Dr Putin wyłączył plan demię w 24h. To był najlepszy dowód na to jaki to cyrk i manipulacja. Skończy się wojna zacznie się 2 pandemia i tyle. Już jesteśmy w punkcie gdzie wojna się przejadła i znudziła w mediach i ludzie też to mają w doopie. Gdyby nie putni to mielibyśmy już przerąbane.

Qqq
1 rok temu

Skoro covida już nie ma to ja się pytam na co chorują Polacy. Niby mamy lato – czerwiec, upały a w pracy co trzeci ma kaszel i to taki konkretny. U niektórych trwa już ze 2 miesiące lub powrócił po miesiącu czy dwóch. Niby nikt od tego nie umiera czy nie trafia do szpitala ale dziwne to jest. Jak mnie zarazili to miałem prawie 3 tygodnie wyjęte z życiorysu a przecież w ciągu ostatnich 25 lat tylko raz miałem kaszel – 3 lata temu z powodu koronawirusa…

kamil7
odpowiada  Qqq
1 rok temu

Dobra połowa z tych co choruje to efekt uboczny po szprycy. Kolejna cześć to durnie co 3 lata siedzieli w domu w maskach itp itd.

Kasia
odpowiada  Qqq
1 rok temu

Na to co zawsze w ostatniej dekadzie o tej porze roku. Reszta to skutki uboczne szpryc. Oficjalnie na stronie MZ Polska masz dane ile jest skutków ubocznych i ile ludzi straciło po tych dawkach odporność.

Jolanta
odpowiada  Qqq
1 rok temu

Chemitrais…

Nieszczep 4 Żyjący
1 rok temu

Nic jutro pójdę w takim razie do lasu.

Nieszczep 5 Żyjący
odpowiada  Nieszczep 4 Żyjący
1 rok temu

Rosną już grzyby?

kamil7
odpowiada  Nieszczep 5 Żyjący
1 rok temu

Na tą chwilę w lasie susza.

Nieszczep III Żyjący
1 rok temu

A kiedy Niedzielski wleci za kratki za 200 tys nadmiarowych zgonów ?
Skoro koniec cyrku to trzeba rozliczyć chłopa i tyle.

krzysztof
odpowiada  Nieszczep III Żyjący
1 rok temu

kazdy pisowiec ma ułaskawienie od DUDU w szufladzie nic im nie zrobia

pisowiec
odpowiada  Nieszczep III Żyjący
1 rok temu

nigdy

103
0
Napisz co o tym sądziszx