Nagrali cmentarnego złodzieja (WIDEO)

Przy wykorzystaniu nowych technologii udało się uchwycić złodzieja, który okradał groby na jednym z cmentarzy. Mężczyzna w średnim wieku wybrał się na „spacer” o godzinie 2:30 w nocy. Pod osłoną nocy postanowił ukraść wkłady do zniczy.

Jedna z mieszkanek gminy Chocz (powiat pleszewski) dostrzegł, że z grobu bliskiej osoby zniknęły wkłady do zniczy. Sytuacja wydawała się dziwna, ponieważ dopiero co je niedawno zakupiła. Po zgłoszeniu takiego incydentu, organista z kościoła przejrzał nagrania z monitoringu.

Co ciekawe, mężczyzna od razu po wejściu na teren cmentarza… przeżegnał się. Następnie ruszył na łowy. Zaczął zabierać wkłady/znicze. Parafianie proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy.

WIDEO

Na ostrowskich cmentarzach również występuje zjawisko notorycznych kradzieży, ale zarządcy cmentarzy nic z tym nie robią. W dobie tanich kamer kosztujących 200 zł aż trudno uwierzyć by brakowało dobrej woli do ukrócenia przykrego procederu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kibol
9 miesięcy temu

Bingo!! Znam tego typa. To niejaki Pinokio a w obstawie przy brami stał Kwak.

JS
9 miesięcy temu

W Ostrowie na cmentarzu przy ul. Bema też, niestety, grasuje złodziej. Z piątku na sobotę skradziono dwa znicze z naszego rodzinnego grobu. Takie zachowanie może wynikać z choroby człowieka. Zdrowy tego nie zrobi.

Maria
odpowiada  JS
9 miesięcy temu

Mnie tez skradł ktoś dwa znicze

Adam sklejka
9 miesięcy temu

Stawiają chiński szajs po kilkadziesiąt złotych a później płacz że znika, lepiej na biednych kasę daj, tym dwa metry pod ziemią już wszystko jedno

Zyczliwi
9 miesięcy temu

Żywego okradą to czemu nie zmarlego ludzka podłość nie zna granic coraz gorsze czasy po pracować jak można kraść

Kakulec
9 miesięcy temu

Jeśli można to spróbujcie wyostrzyć te nagrania pochodzę z okolicy Pleszewa okolicę którą podaliscie dobrze znam morze zbiera aby zacząć interes na tych wkładach

...
odpowiada  Kakulec
9 miesięcy temu

ortografia

on
9 miesięcy temu

Kto z cmentarza coś nie swojego wynosi, ten na cmentarz sam się prosi…

Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
9 miesięcy temu

Polski katolik doskonale wie, że Bóg przebacza błądzącym owieczkom.Modlitwa i znak krzyża przed występkami wszelakimi to ich nagminne działania. Po niecnym czynie zaś i spowiedzi świętej odbytej w skruszeniu, odpowiednia ilość zdrowasiek zadanych przez spowiednika temat zamknie. Gorzej gdy taki delikwent krew bliżniego swego przeleje.Ale i wtedy jest na to lekarstwo, aby zbawienia wiecznego dostąpić. Wystarczy suta ofiara pieniężna, albo w naturze pod postacią luksusowych samochodów które należy przekazać anonimowo. Najlepiej jako bezdomny. Wtedy uzyskujemy odpust zupełny i darowanie grzechów śmiertelnych. Możemy wtedy demonom piekieł zaśmiać sie w ich rogate łby i wredne kopyta.

Antykatol
odpowiada  Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
9 miesięcy temu

Trafiłeś kolego w punkt,zgadza się w 100%.

Xyz
odpowiada  Antykatol
9 miesięcy temu

Ty i twój poprzednik kozibrudka to z wami coś nie tak

Antykatol do Xyz
odpowiada  Xyz
9 miesięcy temu

Niezupełnie. Spowiedź jest wprowadzona po to żeby ksiądz wiedział co się dzieje dookoła oraz żeby szlachcic postraszony mękami czyśćcowymi przepisał na rzecz kościoła część majątku w ramach pokuty, i stąd kościół jest w posiadaniu tylu dóbr ziemskich. Taka to historia w pigułce kościoła katolickiego – wieki w kłamstwie, obłudzie i złodziejstwie.

Egzorcysta.
odpowiada  Xyz
9 miesięcy temu

Do kruchty a nie posty pisać.Tam twoje miejsce jest.Odziewaj diabła w szaty liturgiczne ale zważaj, aby czarci ogon spod nich nie wystawał.

Xyz
odpowiada  Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
9 miesięcy temu

Lecz się na nogi bo na głowę już za późno

Ratownik medyczny
odpowiada  Xyz
9 miesięcy temu

Nie denerwuj sie tak.Karetka z kaftanem bezpieczeństwa już pędzi do ciebie na sygnale.

smok
odpowiada  Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
9 miesięcy temu

Sąd ostateczy jest w gestji Boga, a nie jakiegoś czarodzieja w sukience i myślę, że żadne sute ofiary, czy luksusowe samochody nic tu nie pomogą.

52
0
Napisz co o tym sądziszx