TIR wjechał w osobówkę w Czekanowie (ZDJĘCIA)

Około godziny 20 na drodze krajowej nr 25 (Ostrów Wlkp. – Kalisz) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Jedną osobę przewieziono do szpitala.

Kierowca samochodu ciężarowego należącego do jednej z dużych firm logistycznych nie zachował ostrożności i wjechał w tył mercedesa. Samochód powiadomił służby ratunkowe, w tym straż pożarną.

Po dojeździe okazało się, że oba auta są nieznacznie uszkodzone. Kierująca mercedesem zaczęła uskarżać się na ból szyi, dlatego przewieziono ją do ostrowskiego szpitala.

Powodem kolejnego zdarzenia w tym miejscu był tworzący się zator przed sygnalizacją świetlną, która miała poprawić bezpieczeństwo w Czekanowie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Staranował ogrodzenie posesji
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magister
9 miesięcy temu

Pewnie baba sprawdzała tiktoka i fecebooka i czekała na oklaski.bo nie widziała że dawno auta pojechały i pomyliła hamulec z gazem a 40 ton nie staje na kliknięcie w telefonie i zdziwiona udawała ból szyi.

Osw wlkp
9 miesięcy temu

Ojej, kolejny cwaniaczek z bólem szyi i myk po papierek do szpitala co by kasę z ubezpieczalni wyłudzić, ale dla waszej wiadomości w ubezpieczeniach pracują ogarnięci ludzie i nie dają sie na takie papierki złapać

Obserwator
9 miesięcy temu

Pytanie do tych wszystkich buraków komentujących, a nie znających się na niczym… Co to są te TIRY??? Na zdjęciach widać pojazd ciężarowy i osobowy. A gdzie ten TIR?

aqq
odpowiada  Obserwator
9 miesięcy temu

TIR = Transport International Routier – czyli Międzynarodowy Transport Drogowy

16
0
Napisz co o tym sądziszx