Zaatakowali celowo rower miejski – prezydent apeluje

„Kochani zwracam się dziś do Was z apelem.Proszę dbajcie o nasze wspólne dobro. Kolejny przykład dewastacji roweru miejskiego, tym razem przy ulicy Wąskiej. Do tego typu dewastacji potrzeba nie lada siły i trudno mówić tu o przypadkowym uszkodzeniu. To zdecydowanie celowe ataki. Bezmyślne zniszczony rower, który mógł posłużyć wielu mieszkańcom. Reagujcie jeśli widzicie, taki akt wandalizmu. Zgłaszajcie na policję lub straż miejską.” – poinformowała prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy świętowali w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
FREDI !
11 miesięcy temu

A ja widziałem kto na nim urzędował długi czas, więc Jesica do naprawy go bierz ino szybko .I przestań handlować tym gównem

POganiacz bydła
11 miesięcy temu

Rowery do likwidacji. Nigdy nie widziałem starszej osoby na tym rowerze…. A bydło musi czuć nahaja.

ZK
11 miesięcy temu

Każdy, kto turystycznie korzysta z roweru to go posiada, a do ułatwienia przemieszczania się ludzi po mieście powinien służyć transport publiczny (choćby te słynne eko-autobusy). Te rowery miejskie są głównie wykorzystywane przez małolatów do popisywania się (nie wiadomo czym) przed rówieśnikami. Zlikwidować te rowery, uatrakcyjnić i uaktualnić rozkłady jazdy autobusów, zlikwidować bilety i będzie luźniej i bezpieczniej w mieście.

Urzędnik Miejski
11 miesięcy temu

Ktoś ten rower wypożyczył chyba są jakieś dane kto był ostatni ktoś to kontroluje gdzieś są dane ostatniego urzytkownika chyba idzie to sprawdzić jeżeli nie to bez sensu to jest

Teofil Zagrycha
odpowiada  Urzędnik Miejski
11 miesięcy temu

Chyba jesteś urzCXXany po naszej ostatniej imprezie. Weż aspirynę i nie zawstydzaj naszego klubu, a jak wytrzeżwiejesz to ucz się poprawnej polszczyzny.

zyg zag
11 miesięcy temu

Jak się cos dostaje za darmo to się tego nie szanuje

Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
11 miesięcy temu

Wiele lat dekad temu niszczenie mienia społecznego występowało bardzo rzadko. Dzisiaj dzieje się to niestety notorycznie. Gdyby nawet sprawcę ujęto i do tego byłby małoletni to natychmiast zbierze się cała armia psychologów,socjologów i chuj wie kogo jeszcze, aby w konkluzji dojść do wniosku, że sprawca miał między innymi trudne dzieciństwo i na karę jakąkolwiek nie zasługuje.A ja jednako, aby temu stanu rzeczy zarzdzić powiem krótko. Bić chamów ulicznych nie pałką a cegłą.

pirat
odpowiada  Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
11 miesięcy temu

bardzo dobrze na pustynie i bez wody odrobić

dziadek
11 miesięcy temu

rower padł ofiarą wandali i młodych chłystków co należy mocno napiętnować , ale co z chodnikami na terenie miasta zniszczonymi po instalowaniu przewodu światłowodowego ?

oo
11 miesięcy temu

Dziwne gdyby zaatakować „niecelowo” a do pani prezydent również zwracam się z apelem o dbanie o nasze wspólne dobro czyli pieniądze z naszych PODATKÓW

26
0
Napisz co o tym sądziszx