Zderzenie 2 busów i osobówki na Kordeckiego

Udostępnij
Tweet

Około godziny 17.30 doszło do zderzenia dwóch busów oraz samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Kordeckiego w Ostrowie Wielkopolskim. Interweniowali strażacy, pogotowie oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sygnalizacja świetlna była nieczynna po ostatnim wypadku. Kierująca busem renault trafic zignorowała stop i zderzyła się z osobowym peugeotem, którym jechała druga kobieta.

Bus sprawczyni pojechał dalej i uderzył w stojący jako drugi bus poczty polskiej.

Pierwotnie na małe dolegliwości uskarżała się pasażerka z busa renault oraz po chwili kierowca z poczty. Ostatecznie nikogo do szpitala nie zabrano.

Apelujemy o ostrożność w najbliższych dniach do czasu naprawienia sygnalizacji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zostań bohaterem Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon
8 miesięcy temu

Szkoda ze nie ma filmu z tego zdarzenia, ludzie by zobaczyli jak ladnie pierwszy w kolejnosci swiadek jadacy bezposrednio za trafikiem zaraz po zdarzeniu spixxxolil nie udzielajac pierwszej pomocy. Na szczescie nikomu sie nic nie stalo mimo ze w wygladalo powaznie.

Byłem widziałem
8 miesięcy temu

Jak można być takim betonem, że na tym skrzyżowaniu nie uważać. Masakra

jeroaem
8 miesięcy temu

Wszyscy widzą że jest mnóstwo wypadków na tych dwóch skrzyżowaniach a miasto nadal nie potrafi ich lepiej oznakować lub zostawić włączonej sygnalizacji 24/7. Wystarczyłoby trochę zielonej lub czerwonej farby do oznaczeń na jezdni żeby kierowcom coś nowego rzuciło się w oczy.

Lepiej postawić znak 'Uwaga Wypadki’

Jurek
8 miesięcy temu

Od lat na tym skrzyżowaniu są wypadki, bo kierowcy nie patrzą na znaki. Kiedyś, od mostu Odolanowskiego, ulicą Różaną, Kordeckiego, aż do Urzędy Skarbowego, jechało się z pierwszeństwem przejazdu, i było ok, jakiś urzędnik pewnie wymyślił, żeby choć jedną ulicę zrobić inaczej, zrobili Traugutta, i po co? Nieszczęście w tym, że żadnych wniosków władze miasta, i odpowiedzialni, nie wyciągnęli, a szkoda.

ja
odpowiada  Jurek
8 miesięcy temu

Kiedy była ta zmiana? Jak robili nowy asfalt na całej długości Kordeckiego?

Osw
odpowiada  Jurek
8 miesięcy temu

Nie prawda na skrzyzowaniu bema kordeckiego bema mialo zawsze pierwszenstwo

16
0
Napisz co o tym sądziszx