Minister gościła na przyparafialnym festynie

Udostępnij
Tweet

Stowarzyszenie „Ludzie dla Ludzi”, funkcjonujące w Ostrowie Wielkopolskim od 2012 roku współorganizowało festyn pod nazwą „Czerwcówka u Świętej Rodziny”. Gościem specjalnym tego wydarzenia była Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg.

Podczas festynu było wiele atrakcji dla dzieci i rodzin. Festyn prowadziła Ida Nowakowska Herndon. Na scenie zaprezentowało się ponad 160 dzieci, a na zakończenie wystąpił zespół Arka Noego. Radość dzieci i zadowolenie rodzin z wielu atrakcji jest największą nagrodą za współorganizację tego przedsięwzięcia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ola
1 rok temu

A właśnie dlaczego zlikwidowano LOSO

Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Polecam film „Wiara czyni czuba”.
Moja refleksja po oglądnięciu tego filmu  jest taka, że musimy dorosnąć lub zginąć…
Pewne rzeczy stają się oczywiste (dla osób o sprawnym, niepatologicznym mechanizmie myślenia). Jeśli nie wyrośniemy z religii, to jako gatunek się pozabijamy. Może i religia dawała więcej profitów niż kosztów zanim nie było nauki. Teraz to anachronizm. Jak wyrostek robaczkowy. Już się nie przydaje, a można przez nią zginąć.
Bóg nie może być głupi i karać ludzi za to, że w niego nie wierzą. Przecież ukrywa się doskonale, jakie może mieć pretensje, że ktoś w niego nie wierzy. Gdyby był mniej wszechmocny i ukrywał się gorzej, to byśmy go zauważyli czy wykryli. Ale jest taki skuteczny z tą swoją wszechmocą, że naprawdę go nie widać. Więc jak może mieć do nas pretensje…

Konfederata
1 rok temu

Wszystkie niezależne media, portale powinny zrobić bojkot tej mafii. Zero informacji o nich za wyjątkiem nagłaśniania afer ,z nimi związanymi. Dotyczy to również przystawki.

słonik
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Ruskie standardy ci sie śnią. po nicku widać skad jesteś

Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Faszyzm poczyna sobie coraz swobodniej w polskiej sferze publicznej.I tyle na ten temat.

Konfederata.

Faszystami to są pisxxwcy z Zerem ministerialnym. Szpiegują, podsłuchują swoich przeciwników. Czas 15 października definitywnie skończyć z tą mafią oraz Komendantami tz Policji na garnuszku Kwaka.

Dghj

Bolszewicka propagandę mafijna zgraja robi wszędzie gdzie może a ciemny lud da się kupić za miskę darmowego ryżu jak mówił nasz wielki znawca od wszystkiego

Konfederata
1 rok temu

Tą bandę pisdowskich łajdaków nikt inny nie zaprasza jak tylko inni łajdacy mający nieograniczony dostęp do skradzionych społeczeństwu pieniędzy. Czyli gminy pisdowskie, kościoły. Norymberga 2 ich czeka.

Koziabródka- Wojewoda Łęczycki
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Mylisz procesy norymberskie. Ale to normalne wsród współczesnych faszystów. Nie chcą pamiętać albo w głupocie swojej nie wiedzą co to więzienie Spandau. Procesy dla takich jak ty oczywiście, że będą jak powrócimy do normalnosci i chwasty wszelakie znajdą swoje miejsce, w najlepszym przypadku na kompostowniku historii.

Gruszek
1 rok temu

co ta Iwanowska tam robi jeszcze niej brakuje tutaj

Mark
1 rok temu

Kto tą PIsiorke zaprosil

Gruszek
odpowiada  Mark
1 rok temu

właśnie precz nimi precz

Ostrowianka
1 rok temu

Pani Maląg-dba Pani o swojaków? Nie otrzymaliśmy jako rodziny osób niepełnosprawnych żadnego wsparcia!!!!!!!!!

86
0
Napisz co o tym sądziszx