OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek na Grabowskiej przy Pruślińskiej

Wypadek na Grabowskiej przy Pruślińskiej

Przed południem na ulicy Grabowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Brały w nim udział seat oraz peugeot. Jedną osobę przetransportowano do szpitala.

Sprawcą okazał się kierowca peugeota.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  STAL S.A. alarmuje o przyszłość klubu. Czy zarząd zbyt wcześnie wydał pieniądze, których jeszcze nie miał?
20 komentarzy
kolo
3 lat temu

koniec rozmów to tylko nie rozwaga sprawcy i powinna być kara

Rimac
3 lat temu

Tam jedziesz ponad 50 i robi się czerwone. Zmieńcie to. Ruch się spowalnia

Pppp
odpowiada  Rimac
3 lat temu

Przecież na tym skrzyżowaniu nie ma świateł

Olo
3 lat temu

Jak nie Tusk to napewno Putin

Olo
3 lat temu

Wina Tuska hehe

Janko Muzykant
3 lat temu

Wypadek czy kolizja… rozróżnijmy te rzeczy…

żurek
3 lat temu
Bobuś
odpowiada  żurek
3 lat temu

Co to ma wspólnego z artykułem?
Aktorzy na sceny
Rolnicy do pługa
Sędziowie do sal sądowych
Redaktorzy do piór
Jeżeli tak będzie w Polsce to będzie dobrze.

Oktanik
3 lat temu

A mnie się nasuwa jedno zasadnicze konkretne pytanie czy osoba odpowiedzialna za wyprodukowanie węża do dystrybutora gdzie zostały zatankowane te auta była zaszczepiona.

Alibaba
3 lat temu

Zapatrzył się na Sandrę. Sandra z monopolowego to taka lalunia że ho ho. Specjalnie tam chodzę u niej piwo kupować , żeby oko nacieszyć. 😘

Pppp
odpowiada  Alibaba
3 lat temu

Tam żadna Sandra nie pracuje. Albo pomyliłeś sklepy albo Cię Pani zrobiła w …uja 😂😂

Koniu
odpowiada  Pppp
3 lat temu

Pracuje i ma czym oddychać. Balonikami to aby tańcuje, w te i w wte. Śliczną mordkę ma …

Szymun
odpowiada  Pppp
3 lat temu

Ona pracuje na tyłach tego sklepu

Jest
odpowiada  Pppp
3 lat temu

Sandra Sandrunia

Nikodem
3 lat temu

Znowu winne słońce że za mocno świeci chyba.

Denner
3 lat temu

Rondo

masztalski
odpowiada  Denner
3 lat temu

… jeszcze lepiej , węzeł drogowy na każdym skrzyżowaniu w Ostrowie.

Do Denner
odpowiada  Denner
3 lat temu

I bardzo dobrze. Takim jak ty dać w mieście dłuższą prostą i nieszczęście gotowe.

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×