Piknik Służb Ratowniczych – fotorelacja

Udostępnij
Tweet

W Kobylej Górze odbył się Piknik Służb Ratowniczych. Pogoda dopisała i zgromadzony tłum mógł oglądać efektowne pokazy i korzystać z wielu atrakcji.

Była także możliwość sprawdzenia się w roli sapera czy w roli funkcjonariuszy służb mundurowych.

Strażacy pokazywali wydobywanie osób poszkodowanych z wraków aut przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Zaprezentowano podejmowanie tonącego za pomocą śmigłowca wojskowego czy pokaz armatki wodnej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zabytkowy rajd już w ten piątek!
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tadeusz z Bonikowa
1 rok temu

Jak chcecie zobaczyć prawdziwy piknik pokazu straży pożarnej to musicie jechać daleko bo w naszym Powiecie to jedynie co potrafią to biadolić . Ostatnio miałem okazję zobaczyć jak wygląda piknik strażacki . wszystkie jednostki z powiatu każdy miał coś przygotować na pokaz , a nadzór miała PSP i oczywiście również przygotowała pokaz . Było na co popatrzeć . Nasza PSP musi się dużo uczyć jeszcze lub też wsiąść się do porządnej organizacji .

Nick
1 rok temu

Oj chyba dostali tam nieźle piachem po oczach.

krotoszynianin
1 rok temu

piknik ? kur…co za nazwa….? zapewne gdy ruska bomba spadla pod bydgoszczcza to tez mieli piknik….jak balon wlecial na teren RP to dorzucilu jeszcze do tego kiełbaski….a potem wszystko zwalili na pogode bo chmury,bo zimno…cwczenia sa mega super zajebiste….a gdy dochodzi naprawde do zagrozen to pogoda,chmury ,ministet nic nie wie itp

oo
1 rok temu

Słabo to wygląda, wody po kolana ,gdyby ten śmigłowiec zawisł jeszcze przez 5 minut to by poszkodowanych po prostu wypchnął na brzeg ,to poszkodowani próbowali utrzymać się w wodzie a nie oczekiwać pomocy ze strony ratowników.

Ehhh
1 rok temu

I te telefony ehhh

Piter
1 rok temu

Jak by nie widzieli helikoptera można jechać do Michałkowa cały dzień oglądać lub konia można też go zobaczyć codziennie w statdninie koni lub nauka jazdy konom.

6
0
Napisz co o tym sądziszx