Ostrowscy nauczyciele nie narzekają na wynagrodzenia – Maląg w RMF

Na antenie radia RMF doszło do starcia redaktora Mazurka z minister Marleną Maląg. Redaktor zasłynął z grillowania polityków często wykazując ich hipokryzję czy brak wiedzy. Tym razem wyciągnął z ust minister oświadczenie, z którym być może wszyscy nauczyciele się zgodzą.

Otóż minister Marlena Maląg – była nauczycielka i dyrektor szkoły – była dopytywana przez redaktora Mazurka jakie głosy do niej dochodzą od koleżanek nauczycielek w kwestii podwyżek dla tej grupy zawodowej. Ostrowianka Marlena Maląg wyznała, że jej koleżanki nauczycielki nie narzekają w kwestii wynagrodzeń.

Redaktor Mazurek ironizował mówiąc: Słuchaj Marlena tak dobrze jak teraz to nam jeszcze nigdy nie było. Nie wiemy co z tymi pieniędzmi robić.

Marlena Maląg mówiła, że niektórzy mogą mówić, że szklanka jest do połowy pusta, a inni że do połowy pełna.

Redaktor Mazurek zrobił reklamę naszemu miastu mówiąc: „Drodzy nauczyciele. W Ostrowie Wielkopolskim jest takie miejsce, gdzie nauczyciele nie narzekają na zarobki. Jedźcie tam! A jak jesteście frajerami i tam nie mieszkacie no to sorry Wasza wina.”

W wywiadu można było się też dowiedzieć, że domownicy mówiąc do pani minister „Magdalena”.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

121 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Heniu
1 rok temu

Tak źle za PO było tylu Polaków wyjechało do pracy za granicę. Gdzie są oni dziś jak Polska pod rządami PIS to kraina mlekiem i miodem płynąca?

Uf
1 rok temu

Precz z po !

Maria Teresa
1 rok temu

Babsko postradało zmysły…

Haha
odpowiada  Maria Teresa
1 rok temu

Wróć do szkoły może jeszcze nie jest za późno

bienkowska
1 rok temu

Ale jaja ,belfry chcą powrotu Tuska , czyli likwidacji szkół i zamrożenia wynagrodzeń. Pewnie wtedy chętniej wyjadą na szparagi do jego ojczyzny.

Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Nie zgrzeszę jeżeli określe Panią M. Maląg (i innych z PIS-u) zdrajcą Polski i obywateli Polski. Po cichu rząd planuje konfiskować mienie Polaków i zadłużać państwo bez opamiętania grzebiąc w Konstytucji RP a ona się pod tym również podpisała (a Ona tak słodko się uśmiecha, że się zbiera na wymioty). Od 24 maja 2023 będą odbywały się w tym kierunku obrady by to przeszło. Informacja na ten temat i sprzeciw przeciwko „temu” jest w linku. Sprawa BARDZO WAŻNA dla nas wszystkich! LINK
PS. Mam nadzieję, że Pan Administrator dopuści ten komentarz, bo to jest ekstremalnie ważne.

znam
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Coś strona nie działa. Link by móc pobrać sprzeciw to: LINK

NICK
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Strona nie działa mi. Ale na FB też są i działa póki co: LINK

karol
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Za dużo oglądasz TVN , no i zrobili ci pranie mózgu. Efekty widać jak na dłoni.

RRRR
odpowiada  karol
1 rok temu

to ty za duzo tvp

Renata
odpowiada  karol
1 rok temu

Ty za to koreańską tv i już nie ma co prać

Myślę Więc Jestem!
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Niestety adres strony, który podałem „dziwnym cudem nie działa” (wczoraj jeszcze działał) ale podam inne odnośniki plus plik Word do pobrania jak znajdzie się osoba, która będzie chciała wysłać swój sprzeciw przeciw takim zmianom.
 
LINK1
LINK2
LINK3
 
Sprzeciw: LINK4
 
PS. Tak jak mój pierwszy komentarz, proszę Admina o wystawienie tego komentarza z linkami (adresy w chwili przesłania działały).

Przedstaw się
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Oczywiście że to zdrajcy. Symbolem ich zdrady jest nieżyjący już niestety dawny herszt ich kliki L. Kaczyński. Chętnie podpisał Traktat Lizboński likwidując resztki suwerenności Polski, o innych dokonaniach nie wspominając, zawsze wierny sługa żymian. Jego pogrobowcy kontynuują dzieło. Gorszej bandy u władzy nie było od 30 lat.

.kor.
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

Weź coś na wstrzymanie.

Tom
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Propagandzistą Tuska opublikował swoje zenujace wypociny .

Konfederata
odpowiada  Myślę Więc Jestem!
1 rok temu

Nie grzeszysz a dodałbym ze miejsce mafii pisdowskiej jest po wyroku sądowym za zdradę ojczyzny i kradzieże na szafocie.

Werka
1 rok temu

No chociaż jedna grupa społeczna zadowolona ktora zawsze beczała jak koty w marcu ze mało!!! A tfu im na pysk darmozjady.

Gregor
1 rok temu

A to dlatego protestow nauczycieli juz nie ma!!! Po prostu są juz zadowoleni z zarobków….. ok tylko zebym zadnej ku..y na protescie nie widział!!!

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
odpowiada  Gregor
1 rok temu

A ty byłbyś na protestach mając rodzinę na utrzymaniu ? Przecież to co się dzieje w tym kraju przypomina rządy autokratyczne Póki co do gułagów nie wysyłają. Ale gdzie jest gwarancja, że po wygranych wyborach tej szalonej partii to się nie zmieni.

Eryk
odpowiada  Gregor
1 rok temu

Ja ci dam k… Jak jesteś taki batman, to przyjdź na rynek w sobotę o 19 przy wejściu do ratusza.

Niepis
odpowiada  Gregor
1 rok temu

Protestów nie ma, bo nikt ich nie wsparł, a madki w necie jazdy robiły że ich bombelki nie mają lekcji. A po prostu nauczyły się wygody i że ktoś za nie dzieci ogarnia.Dżesika do szkoły, Brajan do szkoły a madka na pazury za 500 plus

1 4 5 6
121
0
Napisz co o tym sądziszx