Makabra w domu dziecka. Nożownik zaatakował (aktualizacja)

Przed godziną 23 w domu dziecka rozegrał się horror. 19-letni mężczyzna wszedł do środka i zaatakował nożem wychowawczynię oraz osoby nieletnie. 10 osób zostało poszkodowanych, z czego 16-letnia dziewczyna nie żyje.

Do zdarzenia doszło w domu dziecka w Tomisławicach (powiat sieradzki) oddalonym o godzinę jazdy od Ostrowa Wielkopolskiego.

5 osób trafiło do szpitala. Poszkodowani są głównie w wieku około 14-16 lat.

W placówce przebywało 13 osób, 10 z nich zostało rannych. Pięć w stanie niezagrażającym życiu przetransportowano do szpitala – relacjonowała policjantka. To czterech wychowanków oraz wychowawczyni.

Agresor po zdarzeniu uciekł, ale został zatrzymany po około godzinie. To mieszkaniec tamtejszej gminy Warta. Policja zaprzeczyła jakoby sprawca był wychowankiem domu dziecka. Był trzeźwy i nie był notowany.

Aktualizacja:
19-latek był w relacji z 16-latką. Przyszedł do niej późnym wieczorem. Ta miała go wpuścić przez okno, ponieważ drzwi do obiektu były na noc zamykane. Bezpośrednio przed zdarzeniem doszło do kłótni pomiędzy nastolatkami. Możliwe, że 16-latka chciała się rozstać z 19-latkiem. Ten miał wpaść w szał i zaatakować nożem.

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Tomisławicach jest placówką koedukacyjną dla 30 wychowanków z normą intelektualną i upośledzonych umysłowo.

Głównymi formami pracy z wychowankami prowadzonymi przez pracowników pedagogicznych są: rozmowy indywidualne, zajęcia terapeutyczne, logopedyczne i kompensacyjne, wyrównujące deficyty zajęcia psychoedukacyjne, pogadanki, projekcje odpowiednich programów edukacyjnych, gazetki tematyczne i inne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
1 rok temu

Jestem ciekawy czy do tej Dziewczyny przyszedł już z Nożem aby w razie niepogodzenia Ją zabić albo podczas kłótni wyszedł z Pokoju i poszedł po Nóż do Kuchni aby Dziewczynę zabić albo Nóż był w Pokoju To prawda że Dziewczyna która miała 16 lat to już prawie Kobieta ale może wyglądała młodziej ale dla Rodziców była jeszcze Dzieckiem może nawet jedynym

18
0
Napisz co o tym sądziszx