Chciał kupić auto. Wylądowali w rowie (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Kupić dobry samochód w dzisiejszych czasach jest niezmiernie trudno. Rozwikłać pewne wątpliwości może jazda próbna. Chcąc poznać/zademonstrować charakter silnika niektórzy decydują się na bardziej dynamiczną jazdę. W tym przypadku testy nie przebiegły pomyślnie. Auto zakończyło jazdę w rowie.

Mężczyzna po zakończonym manewrze wyprzedzania zahaczył o inny pojazd i wpadł do rowu. Zdarzenie drogowe miało miejsce w Biskupicach Ołobocznych.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 6 maja, około godziny 20³⁰. Na odcinku drogi powiatowej kierujący osobówką wypadł z trasy. Po drodze uderzył jeszcze w inny pojazd. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, testując auto przed zakupem jechał w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego od strony Biskupic Ołobocznych.

Kierowca Hondy wykonywał manewr wyprzedzania. Tuż po zakończonym manewrze zjechał na swój pas ruchu i zahaczył on o Renaulta, który był unieruchomiony na poboczu, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia wysłano zespół pogotowia ratunkowego z Ostrowa Wielkopolskiego oraz patrol policji. Ratownicy przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu, jedną z nich przetransportowano do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BMW 5
1 rok temu

No to przetestował. Tylko co?
Ale to żałosne.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by BMW 5
Kom
1 rok temu

Aż strach pomyśleć co by było jakby testował BMW 😱

16
0
Napisz co o tym sądziszx