Tłum na objeździe po inwestycjach (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Dziś odbył się objazd po ostrowskich inwestycjach. To możliwość zobaczenia od środka jak są lub zostały zrealizowane miejskie przedsięwzięcia.

Sześć elektrycznych autobusów ruszyło sprzed Urzędu Miejskiego i zabrało ostrowian w cztery punkty. Zobaczyli oni suszarnię odpadów w Rąbczynie, nowe przedszkole przy ulicy Dobrej, centrum treningowo – sportowe „za parowozownią” oraz Szkołę Podstawową nr 1, gdzie trwa gruntowna modernizacja.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy wyciągali z lodu
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
7 miesięcy temu

Starzy komuniści którym brakuje pochodu, chcą zasiać ziarno komuny w dzieciach. Przykre

olo
7 miesięcy temu

czym tu sie chwalic , te stare kamoty z mzk , bylo pkazac

Kleber
7 miesięcy temu

Czerwony Ostrów tfuuu

obserwator
7 miesięcy temu

Już raz prosiłem o informację : na czym polega ekonomia suszarni osadów. O ile zmniejszyły się koszty WODKAN. Bo P. Marek mówi, że potrzeba 400 kW (nie douczył się 400 kWh) na odparowanie 1 T wody. Ile wody trzeba rocznie odparować ? Przyjmując 1000 T potrzeba 400 000 kWh. Nie ważne, czy jest to energia własna, którą można sprzedać, czy zakupiona (dodatkowy koszt przesyłu) stanowi to koszt minimum 250 tys. zł/rok. Jakie po drugiej stronie są przychody lub obniżenie kosztów ? A same inwestycje suszarnia + fotowoltaika to pewnie ponad 20 mln zł. Czy ta inwestycja jest kiedykolwiek spłacalna ?
Czy odpowiada na kierunki europejskie wtórnego, w tym rolniczego zagospodarowywania osadów (ogromny niedobór organiki – próchnicy w polskich glebach)

Zachodni Wiatr Spienione Goni Fale
7 miesięcy temu

Najgorsze, że biorą ze sobą dzieci i piorą im mózgi..

mm
7 miesięcy temu

Tak tylko pytam czy ruina po ciągnięciu światłowodów to nie inwestycja? Trzeba było pokazać w jakim stanie są ulice wokół stadionu za parowozownią. Osobiście zapraszam władze miasta na ulicę Czarnieckiego .Ulica niedokończona nie mówiąc o chodnikach na których można sobie powybijać zęby. Dwie trzecie ulicy zrobione a reszta jak szczerbata gęba ,odcinek z byle jakim chodnikiem poprzeplatany odcinkami bez jakiegokolwiek chodnika. Moje pytanie czy planując remont ulicy przystępuje się do remontu całej ulicy czy tylko jej fragmentów? Rozumiem że remontuje się ulicę etapami /zwłaszcza jak ulica długa/ ale w następnych latach się ją kończy. Ulica Czarnieckiego została wyremontowana do wysokości ul.Obrońców Westerplatte i konie cisza już dwadzieścia lat. Wydaje mi się jednak że i radni i władze miasta chętnie robią sobie ostatnio foty i nagrywają filmiki z płyty boisk stadionu za parowozownią więc może tak pofatygować się na spacerek parę kroków dalej.

obywatel
7 miesięcy temu

Gdzie są inwestycje nowych firm

Mieszkaniec
7 miesięcy temu

Mamy dzisiaj na Zębcowie dodatek do objazdu i świąteczny : fetor nie do wytrzymania. Goście dziwią się i dziwią. Gdzie jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy

Pepe
7 miesięcy temu

Drożyzna przez PiS. A jak będzie PO co będzie pisać?

spostrzegawczy
odpowiada  Pepe
7 miesięcy temu

Pieniędzy nie ma i nie będzie, trzeba spłacać długi poprzedników.

Pepe
odpowiada  spostrzegawczy
7 miesięcy temu

Ja narobiłem tych długów co do kogo macie pretensje do PIS czy PO

Nikt
7 miesięcy temu

Jak na ponad 70tysieczne miasto to inwestycje super, tysiące nowych miejsc. A jechali koło Browaru? A pokazała prezydent ile stoi pustych lokali w centrum? Ci ludzie to chyba z nudów wsiadali w te autobusy

43
0
Napisz co o tym sądziszx