13-latka z Ostrowa ciężko zachorowała

Udostępnij
Tweet

Pierwsze objawy choroby Oli, takie jak, osłabienie siły ręki, kłopoty z koncentracją czy wymioty pojawiły się w marcu 2023 r. Po wykonaniu badań okazało się, że jest za nie odpowiedzialny glejak o wysokiej złośliwości. Ola została pacjentką Oddziału Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie przeszła operację usunięcia guza i jest leczona chemioterapią. W wyniku choroby cierpi również na lewostronny niedowład ciała i wymaga stałej rehabilitacji.

Największą miłością Oli są konie. Jest to jej pasja od lat. Mogłaby przebywać w stajni oraz jeździć konno bez końca i nic nie jest w stanie bardziej uszczęśliwić. Ola tęskni też za szkołą i rówieśnikami, a zwłaszcza za stajenną brygadą.

Przed dziewczyną długi proces leczenia oraz niezbędna rehabilitacja. Wydatki na leki, dalekie dojazdy, konsultacje lekarskie i fizjoterapeutów przewyższają możliwości finansowe rodziny. Zwracamy się więc do Państwa o wsparcie Oli w jej walce o zdrowie poprzez wpłacanie darowizn na jej indywidualne subkonto i przekazywanie jej 1,5% podatku.

*Apel powstał w oparciu o informacje z dnia: 27.04.2023 r.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
70 1050 0099 6781 1000 1000 1268

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL70 1050 0099 6781 1000 1000 1268
BIC (SWIFT): INGBPLPW

1,5% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Darowizna Aleksandra Klepacz“

Jak można wyczytać ze sprawozdania finansowego Fundacji Iskierka za 2021 rok (brak nowszego), funkcjonowanie zarządu fundacji wyniosło 970 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
emeryt
6 miesięcy temu

Może by tak pan Kaczyński wspmógl , ta dziewczynke , przeciez rzad PISU płaci kary pól miliona euro dziennie , i to rzadowi nie przeszkadza, może by tak zamiast tych płaconych kar przez PIS ,rzad wpłacał pieniądze na cięzko chore dzieci .i w końcu wprowadzil w Polsce praworzadność zeby Polacy otrzymali 700 miliardów , zamiast płaconych kar każdego dnia .To jest wielki skandal co ten rząd wyprawia.

Chrobry
7 miesięcy temu

Drogi kosztuje ten zarząd Fundacji. Jak widac sa nienazarci. Chyba pochodza ze Wzgorz Golan. Niewiele zostanie dla potrzebujacych.

kinga
odpowiada  Chrobry
7 miesięcy temu

Polecam fundacje Avalon

Nikodem
7 miesięcy temu

Podajcie nr smsa nie mam konta a chciałbym pomóc Oli.

Ja
odpowiada  Nikodem
6 miesięcy temu

Wystarczy wpłacić na numer konta który jest podany. Ty nie musisz mieć konta żeby pomóc wystarczy pójść na poczte i wpłacić na numer konta z dopiskiem dla Oli Klepacz

5
0
Napisz co o tym sądziszx