Uczciwa praca najwyraźniej go parzy

Policjanci kolejny raz zatrzymali 18-latka podejrzanego o kradzież. Wcześniej wpadł przy zabieraniu gier planszowych, a tym razem przerzucił się na szczoteczki soniczne. Jak widać jest na prostej do więzienia, bowiem uczciwa praca go najwyraźniej parzy. A gdyby tak obcinano palce za dokonanie kradzieży?

Po raz kolejny wpadł w ręce policjantów kiedy dokonał kradzieży roweru. Jednak tym razem okazał się amatorem darmowych szczoteczek sonicznych. W każdym z opisanych przypadków przyznał się do popełnienia przestępstwa. Twierdził, że dopuścił się kradzieży tych rzeczy, bo nie miał pieniędzy. Teraz uzasadnienie na swoje postępowanie będzie mógł przedstawić w sądzie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali zgłoszenie o kradzieży szczoteczek sonicznych, do których doszło na terenie drogerii Hebe w Krotoszynie w okresie od 24 marca do 30 marca 2023 roku. W zainteresowaniu sprawcy za każdym razem były tylko i wyłącznie szczoteczki soniczne, które brał z półki i nie płacąc za nie opuszczał teren sklepu. W sumie straty oszacowane zostały na 4.900 złotych.Wykonując czynności w tej sprawie policjanci m.in. zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków kradzieży. Pozwoliło to na ustalenie, kto dokonuje tych czynów. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać, ponieważ okazało się, że mężczyzna jest dobrze znany naszym policjantom.

Za dokonane kradzieże mężczyzna w dniu dzisiejszym usłyszał zarzuty. Tłumaczył, że kradnie, żeby zarobić na późniejszej sprzedaży produktów. Kodeks karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ladacznica proboszcza
1 rok temu

Dorwie jakiegos lachona na dyskotece i bedzie sie utrzymywal z podatkow innych. To tak jak moj proboszcz.

Abba ojcze
1 rok temu

Wypuszczą go. Ktoś musi głosować na konfederacje

fakty
1 rok temu

a co zroic ze złodziejami w polityce i samorządach ? od pytanie .

kat..
1 rok temu

juz jest na prawdziwej drodze – bandyty i maałego zlodziejaszka . Nie paluchy obcinac, ale za stodołeę i czapa . Chwast ludzki powinien byc wycinany ze społeczenstwa juz za młodu . Nastepnie bandyta zabije dla 2 butelek wódy.

Mateuszek
1 rok temu

Nie było takiego przypadku aby w Sejmie kradli ale poza Sejmem były takie przypadki posłów wyłudzających diety m.in. pisi poseł czarnec…… ciekawe czy to opublikujecie ?

OSW
1 rok temu

A JAK W SEJMIE KRADNĄ TO ICH NIKT NIE ŁAPIE 🙂

*****-**
odpowiada  OSW
1 rok temu

Chciałeś powiedzieć kradli a nam wmawiali że pieniądze szukają te uje z PO

tttt
odpowiada  *****-**
1 rok temu

hahaha wiekszego zlodziejstwa jak przy obecnej wladzy to ja w zyciu nie widzialem

Przemysław Witkowski
1 rok temu

A komu on zrobił krzywdę? Jak można w ogóle okupanta okraść i złodzieja?

Bez palców Kradnie nadal
1 rok temu

Pracowałem z pracownikiem,okazał się złodziejem. Nie miał już 2 palców i nadal kradł. Okradł szefa z narzędzi, po pracy też okradał innych. Widać w tych czasach ucinanie palców nie daje oczekiwanego efektu.

24
0
Napisz co o tym sądziszx