Oferty pracy – marzec 2023 – cz. 5

Publikujemy oferty pracy z Urzędu Pracy głównie z terenu powiatu ostrowskiego. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub w twojej firmie szykują się zwolnienia, a może szukasz lepszej pracy, bo aktualna cię denerwuje, zapoznaj się z poniższymi ofertami.

CZYTAJ  Ukrainka spowodowała kolizję na rondzie (ZDJĘCIA)

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robie na Czarno
13 dni temu

Pracownik Ogólnobudowlany. Od 6500. Brutto. Coś do emerytury. Może do robię bo 3 lata na umowę przepracowane. To mało. Za mniej nie pracuję, zmieniam pracę bo szefowi odbiło, z alkomatem chodzi. Nie dam się tak traktować.

Obuz Pracy
13 dni temu

Mikstst firma Ami Pomyłka w ogłoszeniu i od wielu lat tak wisi praca od 7-15 nigdy tam nie było!!! Od 7-21 jedna zmiana + Mobing gwarantowany.

Wrrrrr 😡
odpowiada  Obuz Pracy
13 dni temu

Masz rację. Wiele firm tak robi, piszą że po 8 godzin praca a na miejscu dowiadujesz się, że po 10 albo 12 będziesz musisz szarpać. Typowe wprowadzanie przyszłego pracownika w błąd na ,, dzień dobry ”. Ja się w ogóle dziwię, że urząd śmie wystawiać takie bzdetne oferty?! Urząd załatwia robotę tylko spod ,, lady ” dla rodzinki i przyjaciół a potem wystawiają nieaktualne oferty na tablicę. Nie raz dzwoniłem pod dany numer i mi mówiono nie aktualne, to co do ch… pana???!!! 😡 😡 😡 🤬 🤬 🤬 Albo wystawiają syf , gnój oferty za śmieszne stawki i robota ciężka jak w obozie pracy. Głupa palą na każdym kroku i wciskają zyebane oferty pracy. Zlikwidować tą dziadowską instytucję w cholerę , bo te baby tam nic nie robią a biorą pieniądze za damski ch*j !!!! To nie jest tylko moje zdanie, bo wiele osób mi tak mówiło , co się tam dzieje i przyznawało mi rację. Jak sobie sam nie ogarniesz roboty ,to te wredne p**dy Ci nic nie pomogą. Niektóre baby zachowują się tam jakby robiły za karę , pouciągane ryje mają i posyłają złowrogie spojrzenia. ,, Siedlisko zła tam jest i diabeł tam tańcuje ”.

Ostatnio edytowany 13 dni temu by Wrrrrr 😡
mariano
14 dni temu

Ciekawa oferta dla przyszłych policjantów , bez matury po 6 miesięcznym darmowym kursie z pełnym wyżywieniem na początek ( z góry ) od 5400 – 5800 PLN …a powyżej pomocnik prokuratora wymagane wyższe wykształcenie z tytułem magistra 4200 PLN … już kiedyś to było ” nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera ” gdybym tylko był młodszy takich kokosów to nawet PRL milicjantom nie zapewniała !!!

Muźyň Kenia
14 dni temu

Za takie piniondze nawet muźyny nie pracują

R2z
odpowiada  Muźyň Kenia
14 dni temu

Ty pewnie żarcie jeż za matki taty albo dziadków,pranko zrobią, papu dadzą i kozak,zresztą🖕

Muźyň Kenia
odpowiada  R2z
13 dni temu

Ja mam w maledelfaj 5000 brutto

Tommy
14 dni temu

Szkoda że na C nicnie ma

Dominik
14 dni temu

Nie ma się dziwić ze nie ma chętnych do pracy za takie grosze

Matura to bzdura.
14 dni temu

Szczególną uwagę zasługuje tutaj oferta pracy na policjanta oraz wpis „Wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana)”.

Ostatnio edytowany 14 dni temu by Matura to bzdura.
Tommy
14 dni temu

Szkoda że C+e nie ma ofert

11
0
Napisz co o tym sądziszx