Oferty pracy – marzec 2023 – cz. 5

Publikujemy oferty pracy z Urzędu Pracy głównie z terenu powiatu ostrowskiego. Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub w twojej firmie szykują się zwolnienia, a może szukasz lepszej pracy, bo aktualna cię denerwuje, zapoznaj się z poniższymi ofertami.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje. Został przygnieciony przez drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robie na Czarno
1 rok temu

Pracownik Ogólnobudowlany. Od 6500. Brutto. Coś do emerytury. Może do robię bo 3 lata na umowę przepracowane. To mało. Za mniej nie pracuję, zmieniam pracę bo szefowi odbiło, z alkomatem chodzi. Nie dam się tak traktować.

Obuz Pracy
1 rok temu

Mikstst firma Ami Pomyłka w ogłoszeniu i od wielu lat tak wisi praca od 7-15 nigdy tam nie było!!! Od 7-21 jedna zmiana + Mobing gwarantowany.

Wrrrrr 😡
odpowiada  Obuz Pracy
1 rok temu

Masz rację. Wiele firm tak robi, piszą że po 8 godzin praca a na miejscu dowiadujesz się, że po 10 albo 12 będziesz musisz szarpać. Typowe wprowadzanie przyszłego pracownika w błąd na ,, dzień dobry ”. Ja się w ogóle dziwię, że urząd śmie wystawiać takie bzdetne oferty?! Urząd załatwia robotę tylko spod ,, lady ” dla rodzinki i przyjaciół a potem wystawiają nieaktualne oferty na tablicę. Nie raz dzwoniłem pod dany numer i mi mówiono nie aktualne, to co do ch… pana???!!! 😡 😡 😡 🤬 🤬 🤬 Albo wystawiają syf , gnój oferty za śmieszne stawki i robota ciężka jak w obozie pracy. Głupa palą na każdym kroku i wciskają zyebane oferty pracy. Zlikwidować tą dziadowską instytucję w cholerę , bo te baby tam nic nie robią a biorą pieniądze za damski ch*j !!!! To nie jest tylko moje zdanie, bo wiele osób mi tak mówiło , co się tam dzieje i przyznawało mi rację. Jak sobie sam nie ogarniesz roboty ,to te wredne p**dy Ci nic nie pomogą. Niektóre baby zachowują się tam jakby robiły za karę , pouciągane ryje mają i posyłają złowrogie spojrzenia. ,, Siedlisko zła tam jest i diabeł tam tańcuje ”.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Wrrrrr 😡
mariano
1 rok temu

Ciekawa oferta dla przyszłych policjantów , bez matury po 6 miesięcznym darmowym kursie z pełnym wyżywieniem na początek ( z góry ) od 5400 – 5800 PLN …a powyżej pomocnik prokuratora wymagane wyższe wykształcenie z tytułem magistra 4200 PLN … już kiedyś to było ” nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera ” gdybym tylko był młodszy takich kokosów to nawet PRL milicjantom nie zapewniała !!!

Muźyň Kenia
1 rok temu

Za takie piniondze nawet muźyny nie pracują

R2z
odpowiada  Muźyň Kenia
1 rok temu

Ty pewnie żarcie jeż za matki taty albo dziadków,pranko zrobią, papu dadzą i kozak,zresztą🖕

Muźyň Kenia
odpowiada  R2z
1 rok temu

Ja mam w maledelfaj 5000 brutto

Tommy
1 rok temu

Szkoda że na C nicnie ma

Dominik
1 rok temu

Nie ma się dziwić ze nie ma chętnych do pracy za takie grosze

Matura to bzdura.
1 rok temu

Szczególną uwagę zasługuje tutaj oferta pracy na policjanta oraz wpis „Wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana)”.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Matura to bzdura.
Tommy
1 rok temu

Szkoda że C+e nie ma ofert

11
0
Napisz co o tym sądziszx