Prawdziwy złodziej w świecie gier

Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który ukradł gry planszowe w jednym ze sklepów. Pomocnym w ustaleniu tożsamości sprawcy okazał się zapis monitoringu. Za kradzież mężczyźnie grozi teraz nawet 5 lat więzienia i to nie tylko na planszy.

Do zdarzenia doszło w Galerii Krotoszyńskiej, w której mieści się sklep z grami. Praca funkcjonariuszy operacyjnych do walki z przestępczością przeciwko mieniu doprowadziła wczoraj do zatrzymania 18-letniego mężczyzny podejrzanego o to przestępstwo. Usłyszał on zarzut kradzieży gier planszowych „monopoly” ze sklepu.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. W trakcie wykonywanych czynności policjanci odzyskali skradziony towar, którego łączna wartość wyniosła 510 zł. Teraz może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
1 rok temu

Temu, co ukradł gry grozi nawet 5 lat więzienia, a temu co zarąbał siekierą od 8, a nożownika skazali na 12 lat pozbawienia wolności…

Kierowca busa
1 rok temu

Do ciupy na utrzymanie podatnika kolejny darmozjad lepiej wyznaczyć karę grzywny w wysokości dziesiecio krotnosci wartości skradzionego towaru i ileś godzin prac publicznych

Msciwuj
1 rok temu

kradnie sie za 499

3
0
Napisz co o tym sądziszx