Zbadają Twoje piersi

Udostępnij
Tweet

W piątek, 24 marca, w Ostrowie Wielkopolskim odbędą się bezpłatne badania mammograficzne realizowane przez firmę Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu.

OPEN to ośrodek diagnostyczny posiadający status Ośrodka Referencyjnego w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego Siemens. Mammobusy OPEN wyposażone są w najnowocześniejsze cyfrowe mammografy.

Zachęcamy wszystkie mieszkanki naszego miasta urodzone w latach 1954- 1973 do udziału w nieodpłatnym badaniu. Mammobus będzie dostępny na parkingu Urzędu Miejskiego przy Centrum Aktywności Lokalnej przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14 w godzinach od 13:00 do 17:00.

Aby skorzystać z bezpłatnego badania należy zarezerwować termin swojego badania telefonicznie pod numerem 61 855 75 28 lub wysłać maila z prośbą o kontakt podając numerem telefonu na adres [email protected]

Więcej informacji na temat projektu bezpłatnych badań dla kobiet znajdziecie na stronie https://openbadania.pl

O zaletach mammografii i celowości badań informacje można znaleźć tu: https://open.poznan.pl/qa/

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ana
1 rok temu

Poczytajcie sobie o tego rodzaju badaniach, są szkodliwe i uaktywniają rakowe komóki.Tylko USG a mammografia jest szkodliwa , nie polecam.

From123wstyd!!!
1 rok temu

Badania piersi , tylko stacjonarnie!!!

TWn
1 rok temu

Co za dyskryminacja. Zachęcają tylko mieszkanki. Jako mieszkanx nie mogę iść? Identyfikuje się jako transgenderycznx niebinarne ono/uno like fake i mam wyimaginowane piersi, które trzeba zbadać.

thefałen
1 rok temu

To jest jawna dyskryminacja osób LGBTq+! Dlaczego tylko kobiety mogą zbadać piersi a tranwestyci już nie? Carycy zrób coś z tym

4
0
Napisz co o tym sądziszx