Chcą wiedzieć na co wydajecie pieniądze

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w marcu 2023 roku na terenie Ostrowa Wielkopolskiego realizowane jest badanie budżetów gospodarstw domowych.

Badanie przeprowadzają ankieterzy statystyczni, których tożsamość można sprawdzić na stronie Urzędu Statystycznego w Poznaniu https://poznan.stat.gov.pl/badania-ankietowe/statystyczne-badania-ankietowe-2023/ oraz na stronie Głównego Urzędu Statystycznego https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/ .

Badanie budżetów gospodarstw domowych stanowi podstawowe źródło informacji o poziomie i strukturze wydatków oraz dochodów badanych gospodarstw domowych, spożyciu podstawowych artykułów żywnościowych, warunkach mieszkaniowych oraz subiektywnej ocenie sytuacji materialnej. Dane uzyskane z badania budżetów gospodarstw domowych umożliwiają analizy warunków życia ludności oraz ocenę wpływu różnych czynników na kształtowanie się poziomu i zróżnicowania sytuacji materialnej podstawowych grup gospodarstw domowych. Dodatkowo badanie budżetów gospodarstw domowych dostarcza niezbędnych danych, wykorzystywanych do: tworzenia wag do obliczania indeksów cen towarów i usług konsumpcyjnych, ustalenia wskaźnika kosztów utrzymania gospodarstw domowych, ustalenia poziomu minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalenia przez gminy stawek opłat za odpady komunalne zbierane i odbierane w sposób selektywny, a także obliczania wskaźników ubóstwa ekonomicznego i energetycznego, opracowania modeli symulacyjnych w zakresie obciążeń podatkowych gospodarstw domowych i świadczeń społecznych.

Więcej informacji o badaniu na stronie https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/kategoria/1/badanie/24

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nawet proktolog tak głęboko nie zagląda
1 rok temu

Dopiero co był spis powszechny, rolny i dostęp skarbówki do naszych kont, i ustawa o totalnej inwigilacji.

kit
1 rok temu

opłaty i zywnosc, na nic innego niestarcza

lal
1 rok temu

na co wydają kasę ostrowiacy ? na sport typu żużel , wizyty Marlrnki Maląg itp.,

Azor
1 rok temu

Czekamy razem z moim psem,na pewno miło ich powitamy w naszych progach!

Bobuś
1 rok temu

Jakie pieniądze?
Ostrów jest płacową pustynią.
Na co wydawać 3800 brutto?

Marcin Łopian
1 rok temu

Nie wpuszczę ich. Będą wypytywać tylko po to, żeby wiedzieć o ile podwyższać ceny na wszystko. Wymyślą nowe podatki, opłaty. 🤬🤬

emilia
1 rok temu

hahaha chcą wiedzieć ile jeszcze można nas oskubać z pieniędzy ile jeszcze nowych podatków podwyżek , złodzieje !!!

Kontrola musi byc
1 rok temu

Co to państwo interesuje? Jeszcze oskubać społeczeństwo? Proszę sprawdzić kiedy przypada dzień wolny od podatku i tak na przykład rok 2022 i porównać z rokiem 2012. Jest duża różnica. Dzis płacimy znacznie więcej podatku niż 10 lat temu. To nie jest z palca wyssane. Mój dom, moje życie. Żadnego urzędnika nie wpuszczę do mojego domu. A od państwa to ja niczego nie dostałem, żadnego +. To co mam to sam na to zapracowałem.

aj
odpowiada  Kontrola musi byc
1 rok temu

dokładnie tak, niech te polityczne szuje ze wszystkich partii pokażą nam ile mają majątku na robieniu przekrętów przy korycie. tu w tej polszy nigdy nie bedzie dobrze

Kontrola musi byc
odpowiada  aj
1 rok temu

Nie pokażą bo to są ukryte majątki. Na rodziny.

benia
odpowiada  aj
1 rok temu

nikogo nie wpuszcze bo nie wiem czy to nie przebierańcy jak chcą to wypełnie ankietę internetowo

11
0
Napisz co o tym sądziszx