Zderzenie 3 aut przy stadionie. Sprawczynią nastolatka (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

O godzinie 8 rano zderzyły się 3 auta na wysokości stadionu miejskiego. Dwie osoby uskarżały się na dolegliwości bólowe. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Przy przejściu dla pieszych doszło do najechania na tył, w którym brały udział trzy auta osobowe.

Ostatecznie do szpitala trafiła 16-letnia osoba.

Aktualizacja:

19-letnia sprawczynia kierowała peugeotem 208 i na ulicy Piłsudskiego uderzyła w tył fiata, a ten został dopchnięty do opla zafiry, który jako pierwszy stanął przed przejściem dla pieszych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tak się skończyło spotkanie z wilkiem (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edward
1 rok temu

To może niech się wypowie w jakiej szkole uczyła się jazdy ? Bo nie kiedy pytacie jaką szkołę do Nauki Jazdy ??? Teraz gdyby się wypowiedziała to wiedzieli byśmy kto uczy i jak jeździć . A to ważne . Osobiście widziałem kiedyś golfa 4 srebrnego na POT jak wjechała na rondo bankowe wymuszając pierwszeństwo , następnie nie używała kierunkowskazów a przed przejściem pęta wyrzuciła . Kultura jazdy się kłania . Nie posiadamy nic a nic . Nie uczą zachowania na drodze , nie uczą poślizgów na macie te rzeczy powinny być obowiązkowe dla młodych kierowców . Pozdrawiam

yyhmmm
odpowiada  Edward
1 rok temu

a jakie to ma znaczenie w gdzie się uczyła jeździć ? ty nie popełniasz błędów ? a no tak, w necie jesteś super! ty pewnie jesteś z tych magików , którzy wleką się przez miasto 30 na godzinę i twierdzą ,że jadą bezpiecznie. Jesteś super kierowcą bo przecież codziennie jeździsz autem do pracy. To nic ,że 5 km w jedną i 5 w drugą . Co do POT , to się zgodzę , bo to jest stan umysłu przy 80 % kierowców

M43
1 rok temu

Tak kończy się podjeżdżanie do zderzaka, zamiast zachować na postoju odległość do poprzedzającego pojazdu. 🙁

bc
odpowiada  M43
1 rok temu

Niby masz rację, ale na niektórych skrzyżowaniach jest tak mało miejsca, że jak się nie podjedzie na pół metra do stojącego samochodu, to następne pojazdy będą musiały czekać na kolejne zielone.
Ale dotyczy to tylko stania na światłach – podczas jazdy absolutnie należy zachowywać odległość.

28
0
Napisz co o tym sądziszx