Wirus zaatakował w DPS

Udostępnij
Tweet

Wirus, o którym wielu już zapomniało ponownie dał o sobie znać. I podobnie jak na początku pandemii na pierwszy ogień poszedł jeden z Domów Pomocy Społecznej.

Pod koniec ubiegłego tygodnia w nowym DPS w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Staroprzygodzkiej zauważono, że wielu podopiecznych ma objawy chorobowe. Po poddaniu ich testowi na obecność koronawirusa 18 uzyskało wynik dodatni.

Na szczęście żadna z osób zakażonych nie wymagała hospitalizacji. Na bieżąco kontrolowany jest stan zdrowia pensjonariuszy, w tym badana jest saturacja.

Dzięki nowoczesnej architekturze udało się wydzielić zakażonych w osobnym skrzydle budynku. Pozostałe osoby badane są co 2 dni na obecność wirusa, wprowadzono również zakaz odwiedzin.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

93 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Marian
1 rok temu

Rozpędź się a ściana sama cię znajdzie. Twoje wypowiedzi od 2 lat to jest tylko mowa nienawiści,na WP twój wpis dawno byłby usunięty. Co ty chcesz ludziom narzucać, każdy ma swój własny wybór a że ty jesteś niewolnikiem współczesnych mediów to jest twoja sprawa. Więzienia,kara śmierci to są tzw. „groźby karalne” i jest na to odpowiedni paragraf.

Marian
1 rok temu

Mówiłem o tym już ponad dwa lata temu. Wszelkiej maści osoby nie zgadzające się ze szczepieniem na kowid miały być usuwane ze życia społecznego. Więzienia, obozy, opaski a dla mocno niepokornych kara śmierci. Od początku miały być szczepienia przymusowe dla każdego od roczku do lat 100. A ci co nie chcą się szczepić utylizacja. Teraz zbieramy pokosie tych złych decyzji.

Bartos
odpowiada  Marian
1 rok temu

ale ty głupi jesteś faktycznie . a za takie groźby powinien ci ktoś proces wytoczyć. a sam pewnie nie jesteś zaszczypany, albo przyjąłeś jedną dawkę , a potem przypominających już nie –

Basia
1 rok temu

Saturacja na początku zakażenia jest w miarę na normalnym poziomie. Ale im dalej w las tym ciemniej. Spada z godziny na godzinę. Zanim lekarze uruchomią odpowiednie procedury medyczne będzie już za późno. Dlatego dzwoniąc na SOR mówmy, że mamy odnośny aparacik a saturacja spadła poniżej siedemdziesiąt. Tym sposobem być może unikniemy pójścia ma łono abrachama.

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Poziom umysłowy większości komentatorów jest wprost proporcjonalny do treści ich wypocin. Jest to  grupa w tym narodzie która się nie szczepi nie chodzi na wybory, nie znajdzie lepiej płatnej pracy i nie podniesie papierka, ta grupa za to potrafi wiecznie jęczeć i narzekać jak to źle jest.
Nie szczepią się w większości  tylko ludzie  z natury prości, których jedynym celem życiowym jest wegetacja od socjalu do socjalu. Nie jest mi szkoda takich, bo selekcja naturalna prędzej czy później zacznie działać.
Ci słabi na umyśle  co tak piszą o braku potrzeby szczepień  to chyba się wzięli z księżyca i nikt w ich otoczeniu nie zachorował ciężko albo gorzej czy zmarł !
Każdy ma prawo wyboru. I jak ktoś ma ochotę to może sobie nawet kołek
w odbyt włożyć i nikt nie powinien mu mówić że ma to wyjąć. Tak na marginesie to kołek w dupie rozerwie  delikwentowi jelita i jedynie pracownicy zakładu pogrzebowego będą mogli to uczynić.
I tyle w temacie.

Antyzaszczep

Sam spadłeś z księżyca filozofie od siedmiu boleści. Wyłącz TV i włącz myślenie, przejdź się na spacerek i dotleń móżdżek bo widzę pogorszenie. Że ty wierzysz we wszystko co ci powiedzą to nie znaczy że ci co nie wierzą są niewykształconymi nierobami jak to określiłeś. Wręcz przeciwnie – nie dają się zmanipulować bo mają swój umysł który wykorzystują w przeciwieństwie do ciebie.

Zosia

Niestety badania naukowe potwierdzają, że dominująca większość antyzaszczepów odpowiada dokładnie opisowi Wojewody. Załączam odnośny link. Zapewniam, że czytanie i myślenie nie boli.

https://pulsmedycyny.pl/szczepienia-a-myslenie-spiskowe-dlaczego-polacy-nie-chca-sie-szczepic-1164224

Bartos
odpowiada  Zosia
1 rok temu

to może napisz ile ty mądralo przyjęłaś szczepionek i jak sie po nich czujesz , a nie jakieś propagandowe artykuły wstawiasz . Czy wy ludzie nie widzicie że już prawie kompletnie nikt się nie szczepi , a wy ciągle jedziecie z ta mantrą , że szczepionka uchroni od c19 . Jednych uchroni drugich nie. Niech każdy robi jak uważa , a nie przymus. A 200 tys nadmiarowych zgonów za lata 2020 i 2021 to niby skąd ?? Bo tylko próbowano nieudolnie leczyć c19 kosztem innych chorób!!

Zosia
odpowiada  Bartos
1 rok temu

Na pewno czuję się o niebo lepiej jak pod respiratorem moja przyjaciółka. Gdyby była świadoma to błagałaby o łyk powietrza. Udało się jej jednak i w nieswiadomości odeszła.Nie była szczepiona a ja tak. A oddychałyśmy tym samym powietrzem.

kornik
1 rok temu

Masz rację Lola,teraz jest na forum więcej PRZYGŁUPÓW z dennymi komentarzami i powielanymi treściami od lat- niż chorych na koronowirusa w Ostrowie.

Chorobę się nabywa przez zakażenie a z GŁUPOTĄ się rodzisz !
Z koronowirusa się wyleczysz a defekt umysłowy z wiekiem się pogłębia !
Dlatego na forum tyle pustaków i dzbanów,coraz ich więcej a nie ubywa !
Po łapkach widać,że zainteresowanie opiniowaniem małe.
Sami do siebie piszą,sami czytają i opiniują wzajemnie.

Ileż razy można czytać to samo !!!
Mieszkańcy was olali,po opiniach na łapkach,widać znikome zainteresowanie !!!

Ostatnio edytowany 1 rok temu by kornik
Brawo Ty
odpowiada  kornik
1 rok temu

Znikome zainteresowanie bo Wy już nawet w tej Polsce własnego zdania nie posiadacie! NARZUCONE od państwa.

Dominik
1 rok temu

Wirus którego nie zaatakował brawo

Top one
1 rok temu

A Ja za szczepienia wygrałom hulajnogę…hehehehe.

Hahaha 🤣🤣🤣🤣
odpowiada  Top one
1 rok temu

Wygrałeś, ale bilet na tamten świat.

Benek
odpowiada  Hahaha 🤣🤣🤣🤣
1 rok temu

A kto nie wygrał???

Lola
1 rok temu

Tylko prymitywne osobniki od trzech lat,biją pianę i piszą te same komentarze i treści.
Temat już dawno zamkniety,wszystko już o covid -19 napisano,chorzy nie umierają – GŁUPCY NA FORUM POZOSTALI !!!

Lola
odpowiada  Lola
1 rok temu

Bo to pozostali patole,urodzeni z uszkodzonym układem chromosonowym,stanu umyslowego !😀 A to nieuleczalne !

Covid przeminie a oni z defektem chromosonowym na całe życie pozostaną wybrakowani !!!😊
Stąd tyle pustaków i dzbanów będzie pojawiać się nadal na forum i pisać będą,prymitywne,menelowe teksty !!!

alberto
odpowiada  Lola
1 rok temu

Dokładnie. Chorzy nie umierają. Mało tego ludzie chorują tak samo czy ktoś szczepiony czy nie. I tak samo zdarzy się że umrze na kowid ktoś po kilku dawkach jak i ktoś bez nich. Reasumując.

Marta
odpowiada  Lola
1 rok temu

Chorzy umierali i umierać niestety dalej będą. Wirus się mutuje na okragło. To, że objawy przeminęły o niczym nie świadczy.Możemy sie tylko martwić, że dalej tkwimy w tym gównianym świecie. Spustoszenia wszelakie w organizmie trwać będą aż do śmierci.

Dno totalne.
1 rok temu

Czy ta polska potrafi się zjednoczyć i pokazać jaja, czy jak szczury laboratoryjne będą?

Obserwator
1 rok temu

Znów zaczynają od tych najbardziej bezbronnych, jakie to przykre !

93
0
Napisz co o tym sądziszx