Będzie najazd posłów z PO

Udostępnij
Tweet

10 marca nastąpi inwazja parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej na Wielkopolskę. Głównym punktem będzie wizyta Donalda Tuska w Rokietnicy k. Poznania. Ostrów Wielkopolski będzie przyjmował kilku znanych posłów.

Poza, co oczywiste, Jarosławem Urbaniakiem w Ostrowie będą Sławomir Neumann, który zasłynął z opublikowanych taśm

Kolejny polityk z PO to Jan Grabiec. Można przeczytać o jego działalności:

Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec zamieścił na Twitterze fake newsa o tym, że powstanie afery Amber Gold ma związek ze SKOK-ami. Wyrokiem sądu rzecznik PO musi przeprosić twórców i członków SKOK-ów za to pomówienie. 

Do spotkania dojdzie 10 marca o godz. 17 w N-Klubie.

W Jarocinie mają być Napieralski i Siemoniak.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
229 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AleksandraNowak
1 dzień temu

To interesujące, jak politycy Platformy Obywatelskiej intensyfikują swoje działania w Wielkopolsce, szczególnie w kontekście nadchodzącej wizyty Donalda Tuska w Rokietnicy. Widać, że partia stara się zdobyć poparcie w regionie, angażując znanych posłów jak Jarosław Urbaniak i Sławomir Neumann. Niemniej jednak, nie sposób pominąć kontrowersji wokół niektórych z nich, jak Neumann, który jest znany z opublikowanych taśm, czy Jan Grabiec, który został ukarany za szerzenie nieprawdziwych informacji. Spotkanie w N-Klubie może być ciekawym wydarzeniem, które przyciągnie uwagę zarówno zwolenników, jak i krytyków partii. Przy okazji chciałem polecić: więcej informacji

Joann
1 rok temu

Komuchy ręce precz od naszego kochanego Okca Świętego.

żurek
1 rok temu

POgrobowcy komunistów zaatakowali Jana Pawła II , pewnie myślą , że zwycięża?

Adam
1 rok temu

Platforma zlodziei, pedofilii i narkomanów!

Beka
1 rok temu

Widać Pisiorow i ich wyznawców jak się rzucili komentować. No o ale post z tezą zobowiązuje. Dziwię się, że redaktor z tym swoim przekazem dnia jest jeszcze tolerowany w TVN.. W Polsce syf jak nigdy, w Ostrowie syf jak nigdy, drożyzna jak diabli ( paliwo, ciepło, prąd, węgiel), PiS realizuje program willa plus, mieszkania dla swoich ale ludzie mają to gdzieś …. Życzę zdrowia bo na rozum za późno

gitara
odpowiada  Beka
1 rok temu

gratulacje zostałeś głupkiem forum

beka
odpowiada  gitara
1 rok temu

Gratuluje dobrego samopoczucia. Komentarz bardzo merytoryczny.

gitara
odpowiada  beka
1 rok temu

jak zrozumiesz to poczytaj BEKA,Tusk obstawił się oszustami i przestępcami aby mieć fachowców do szybkiej likwidacji Polski. On ma ambicję wykazania się Niemcom, że zrujnuje wszystko co polskie. Walka patriotów polskich z Niemcami i sowietami o wolność to u niego polska nienormalność. Czeka na błogosławioną mądrą politykę Niemiec w Polsce. Jest nieświadomy, że Niemcy i Rosjanie i tak przykleili mu etykietę zdrajcy, których po czasie likwidują

Für Deutschland
odpowiada  Beka
1 rok temu

Wraz z Tuskiem , do dotychczasowych trudności , dojdzie wielkie bezrobocie i cięcie wydatków na obronność i socjal. Możnym będzie dobrze , ale szaraczki znowu wyjadą na szparagi.

Jul
odpowiada  Beka
1 rok temu

Można stwierdzić, że pralka firmy Tefauen pierze skutecznie i to bez proszku.
O wzroście cen w Polsce i Niemczech przekonał się dziennikarz Business Insider Polska, który w lutym zrobił zakupy w jednym z dyskontów u nas i w RFN i się zdziwił.
„Czemu, choć inflacja rośnie w Polsce nieporównywalnie szybciej niż w Niemczech, to dystans w cenach w dyskoncie się pogłębia na naszą korzyść? Na pewno nie można tłumaczyć tego tym, że nasz eksperyment zniekształcił jakoś kurs unijnej waluty. Euro względem złotego miało podobną wartość w połowie października.
Raczej można więc tłumaczyć to tym, że sieci handlowe w Polsce ostatnio bardzo agresywnie ze sobą konkurują. To zaś ma przełożenie na ceny. Dobrą informacją dla klientów może być to, że wojna cenowa raczej prędko się nie skończy, bo mocarstwowe plany wobec naszego rynku ma np. sieć Aldi. W Niemczech z kolei rynek dyskontów jest już ustabilizowany – sieci nie czują zatem presji, by zbijać ceny.”
Czy w PIS rządzi też w Niemczech i wielu innych państwach?

Konfederata
1 rok temu

PISDUCHY to typowa organizacja mafijna z szefem Vici Corleone Kwakiem. PO – vel Tusk to typowa organizacja finansowana przez Merkerową (patrz historia) a więc pseudo Polska. Podsumowując, obudzcie się Polacy czy chcecie mieć suwerenny kraj, wolność gospodarczą, prawa obywatelskie czy być okradanym (pisduchy) wyzyskiwanym przez obcych.(POtuski).

ja
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Kretynie, PO finansuje budżet, tak jak każdą partię która weszła do sejmu oraz członkowie poprzez składki i darowizny. Nie wiem czy słyszałeś, ale pani Merkel nie jest już kanclerzem i finansować może wyłącznie swojego męża. Natomiast to twoja banda dostaje dotacje od PiSu, kupuje za nasze pieniądze posiadłości, jak ten wasz marsz podległości od Rosji.

Konfederata
odpowiada  ja
1 rok temu

Czytaj uważnie co było napisane, potem zabieraj głos jak masz coś mądrego do powiedzenia. Konfederacja brzydzi się Pisduchami i PO-vel-Tuskami. Nie splamiła się, złodziejstwem, zdradą.

Dyzma.
1 rok temu

Oj gdyby teraz premierem był król Europy to byśmy mieli jak zarządów premiera Tuska h.j dupę i kamieni kupę no i ruski mir jak w Ukrainie bo takie były założenia tzw cara Isarionowicza Władimira Putina.

Karolka
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Powtarzasz się jak stara zdarta płyta.

ja
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Bredzisz, jak było za rządów Tuska- pamiętamy. Jak Polska przeszła światowy kryzys bankowy. Pamiętamy też pismo Jarka do braci Rosjan i to, ze do Moskwy wybierał się jego brat i tylko katastrofa uniemożliwiła mu ten wyjazd, a umożliwiła wjazd na Wawel.

Dyzma.
1 rok temu

Platforma obywatelska powinna zmienić nazwę na Platformę przekrętów ( mafie watowskie i Rostowski miał rację piniędzy nie było bo jak rozkradli no to nie było a Donek szukał guzików menda lewacka)

Jaś
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Platformą przekrętów o których słyszymy codziennie od kilku lat jest twoja partia PiS.

229
0
Napisz co o tym sądziszx