Pożegnanie byłej radnej i dyrektor

Dorota Grześkowiak odchodzi na emeryturę po latach spędzonych na stanowisku dyrektora w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim. Wcześniej pełniła funkcję radnej miejskiej. Dziś pożegnała się z prezydent Beatą Klimek, prywatnie koleżanką pani Doroty.

Lubiła uczyć młodzież, a młodzież lubiła ją. Jednak po latach pełnych zaangażowania w pracy, na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1, Dorota Grześkowiak opuszcza jej stery i przechodzi na emeryturę. Dziękujemy! Dziękujemy za wielkie serce dla uczniów, ogrom cierpliwości i pasję do nauczania.

Spotkaliśmy się ten ostatni raz w murach Urzędu Miejskiego, by wspólnie zamknąć ten rozdział i raz jeszcze porozmawiać o Młodym Ostrowie. Wszystkiego, co najważniejsze, najlepsze i najpiękniejsze Doroto.💐☺️ Niech emerytura będzie pięknym czasem. Nie mówimy żegnaj, a „do zobaczenia”.

– napisała prezydent Klimek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ju
1 rok temu

Nauczyciele zwłaszcza tacy aspirujący na stanowisko dyrektora powinni obowiązkowo przechodzić testy psychologiczne, bo to co niektórzy dyrektorzy szkół wyprawiają wobec podwładnych nie mieści się w głowie.

niezalezny..
1 rok temu

to i tak – t.z BECI prezydent pokazała sie politycznie a wywołała do obiekrywu godzille dyrektora szkoły . Po tylu latach Pani dyrektor potrzebne Ci to pchanie sie pod foto ? wyszłas na durnia , a jak czytając komentarze , wrobiona w 90%

42
0
Napisz co o tym sądziszx