Gry dla każdego. Będzie grane

Lubisz gry planszowe? To coś dla Ciebie! Przypominamy, że we wtorki na Małej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury zagracie OSTROwPLANSZE! Start o godzinie: 18:00. Dziesiątki gier czekają! Zapraszamy na spotkania z grami bez prądu dla małych i dużych!

– Gramy w różne gry, od 5 minutowych karcianek i kościanek, przez średniej ciężkości gry, aż do kilkugodzinnych rozgrywek w zarządzaniu zasobami albo wspólną walką z potworami, kończąc na grach towarzyskich, by zakończyć wieczór wspólną rozgrywką w przyjaznym gronie – podkreśla Marcin Marciczkiewicz z OSTROwPLANSZE.

Spotkania z grami planszowymi OSTROwPLANSZE odbywają się niemal w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 22:00 na Małej Scenie w Ostrowskim Centrum Kultury. Ostrowianie spotykają się, by wspólnie zagrać w planszówki od niemal 5 lat!

– Gramy w Paszczaki, List Miłosny, Korzenny Szlak, Wsiąść do Pociągu, Hansa Teutonica, Zamki Burgundii, Terra Mistica, Tzolkin, Zambicide, Tajniaków i wiele innych tytułów – wymienia Marcin i zaprasza na spotkania na Małej Scenie.

Wstęp to symboliczne 5 złotych. Zebrane środki są przeznaczane są na zakup nowych, wykorzystywanych w klubie, planszówek.

Natomiast już 25 i 26 marca OSTROwPLANSZE zaprasza do udziału w 4. Festiwalu Gier Planszowych Festiwal Gier Planszowych OSTROwPLANSZE.

Wydarzenie odbędzie się sali Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Waryńskiego 29 w Ostrowie Wielkopolskim. Granie odbędzie się w sobotę, 25 marca w godzinach od 10:00 do 20:00, a w niedzielę 26 marca w godzinach od 10:00 do 16:00.

Będą konkursy i turnieje, sesje RPG, wystawcy prezentujący swoje gry, kurs malowania figurek, ciekawe prelekcje, sekcja esport, retrogralnia ze starymi konsolami i foodtrucki, by każdy mógł uzupełnić energię i mieć siły grać cały dzień.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BMW to prestiż
1 rok temu

Ja będę ostro-w-NFS napierdzielał betunią

1
0
Napisz co o tym sądziszx