Samochód wpadł w barierki przy II LO. Kierowca odjechał, ale wpadł

Około godziny 3 w nocy kierowca citroena c4 jadąc ulicą Chopina w Ostrowie Wlkp. nie dostosował prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Osobówka wpadła na barierki i znak drogowy.

Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca oddalił się w stronę domu (osiedle Wenecja). Nie wiadomo kiedy zorientował się, że w miejscu zdarzenia pozostała tablica rejestracyjna, dzięki której można było ustalić dane sprawcy kolizji.

Po godzinie jednak ruszyło sumienie i na policję zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że to ona kierowała citroenem. W chwili badania była trzeźwa i została ukarana mandatem karnym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
XD
1 rok temu

Nic nowego co roku co namniej jeden słupek obrywa

sprawdzam
1 rok temu

Dziwna sprawa zgłosiła się po godzinie ? Dzisiaj każdy ma tel.i mogła (jeśli to na prawdę ona jechała tym samochodem) zadzwonić na policję z miejsca zdarzenia a nie dopiero wtedy jak zorientowałam się ze nie ma tablicy rejestr. Tam są kamery i można sprawdzić faktycznie jechal

Mieszkaniec centrum
1 rok temu

Jaką trzeba być durną babą żeby się za kogoś podkładać. Pewnie zakochana albo współuzależniona albo zastraszona. Trzeba mieć zrytą banię żeby kryć kogoś kto tak jeździ. Tak skoszonych barierek jeszcze nie widziałem. Musiał nieźle zapylać. Kobieto pamiętaj, że jak następnym razem kogoś zabije to ty też będziesz winna!

ja
1 rok temu

Pijany kierowca uciekł, a na policję zgłosiła się małżonka trzeźwa. Proste?

46
0
Napisz co o tym sądziszx