Rzuciła się na auto (aktualizacja)

Kobieta z nieznanych powodów rzuciła się wprost pod nadjeżdżający samochód. Wszystko to działo się przy restauracji w miejscowości Zacharzew.

Krótko po północy jeden z okolicznych mieszkańców najpierw usłyszał krzyki, a po chwili uderzenie. Spojrzał przez okno i po krótkie chwili zobaczył radiowóz oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Okazało się, że kobieta rzuciła się wprost pod nadjeżdżające volvo. Na szczęście jego kierowca dostrzegł zagrożenie i zaczął hamować.

Przybyli na miejsce policjanci po potwierdzeniu przebiegu zdarzenia ukarali mandatem karnym pieszą. Sprawczyni nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Skontaktowała się z nami kobieta będąca świadkiem zdarzenia. Z jej relacji wiemy, że bezpośrednio przed zdarzeniem doszło do kłótni pomiędzy dwiema kobietami. Nagle jedna z nich wbiegła na drogę (nie wiadomo czy chciała przebiec na drugą stronę). Tuż po potrąceniu kobieta była nieprzytomna i nie reagowała na pytania świadków. Dopiero chwilę przed przyjazdem karetki otworzyła oczy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zbiórka wielkogabarytów - kolejny rejon Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magda
1 rok temu

Na profesora kaliny. Wąska. Też taki kolok psychol beż szyb

Jany
1 rok temu

Głupia wariatka , do psychiatryka z nią .

Lividium
odpowiada  Jany
1 rok temu

A zwolniło się miejsce po tobie ?

XYZ
1 rok temu

Zaj… sta impreza… WOW

25
0
Napisz co o tym sądziszx